Łazarski na targach edukacyjnych na Litwie

Międzynarodowe targi Studijos są jednym z największych wydarzeń edukacyjnych na Litwie. Co roku odwiedza je ponad 30 000 osób - przede wszystkim studenci zainteresowani studiami za granicą. Nie mogło nas tam zabraknąć!
Uczelnia Łazarskiego była obecna na międzynarodowych targach Studijos 2015, które odbyły się w dniach 5-7 lutego w Wilnie. Oferta polskich studiów spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony przyszłych studentów mieszkających na Litwie. Według danych FRSE w roku akademickim 2013/2014 w Polsce studiowało łącznie blisko 1000 obywateli Litwy. Międzynarodowe targi Studijos organizowane są przez Ministerstwo Edukacji i Nauki Litwy oraz Litexpo od 2003 roku. To jedno z największych wydarzeń edukacyjnych na Litwie. Targi odwiedza ponad 30 000 osób - od specjalistów w dziedzinie edukacji poprzez rektorów szkół wyższych, nauczycieli koordynatorów wymian międzynarodowych aż do studentów zainteresowanych studiami za granicą. Szczególne podziękowania należą się Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego, FRSE oraz Instytutowi Polskiemu w Wilnie, które promowały zarówno rządową kampanię "Ready, Study, Go! Poland", jak i indywidualną ofertę edukacyjną polskich uczelni.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!