Łazarski na targach edukacyjnych na Litwie

Międzynarodowe targi Studijos są jednym z największych wydarzeń edukacyjnych na Litwie. Co roku odwiedza je ponad 30 000 osób - przede wszystkim studenci zainteresowani studiami za granicą. Nie mogło nas tam zabraknąć!
targi litwa

Uczelnia Łazarskiego była obecna na międzynarodowych targach Studijos 2015, które odbyły się w dniach 5-7 lutego w Wilnie.
Oferta polskich studiów spotyka się z coraz większym zainteresowaniem ze strony przyszłych studentów mieszkających na Litwie. Według danych FRSE w roku akademickim 2013/2014 w Polsce studiowało łącznie blisko 1000 obywateli Litwy.
Międzynarodowe targi Studijos&nbsp;organizowane są przez&nbsp;Ministerstwo Edukacji i Nauki Litwy&nbsp;oraz&nbsp;<link http://www.litexpo.lt/lt/home _blank>Litexpo</link>&nbsp;od 2003 roku. To jedno z największych wydarzeń edukacyjnych na Litwie. Targi odwiedza ponad 30 000 osób - od specjalistów w dziedzinie edukacji poprzez rektorów szkół wyższych, nauczycieli koordynatorów wymian międzynarodowych aż do studentów zainteresowanych studiami za granicą.
Szczególne podziękowania należą się&nbsp;<link http://www.nauka.gov.pl/ _blank>Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego</link>,&nbsp;<link http://www.frse.org.pl/ _blank>FRSE</link>&nbsp;oraz&nbsp;<link http://www.lenkukultura.lt/?lang=pl _blank>Instytutowi Polskiemu w Wilnie</link>, które promowały zarówno rządową kampanię&nbsp;<link http://highereducationinpoland.org.pl/ _blank>&quot;Ready, Study, Go! Poland&quot;</link>, jak i indywidualną ofertę edukacyjną polskich uczelni.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!