Współpraca ze szkołami średnimi

Uczelnia Łazarskiego z radością nawiązuje owocne partnerstwa z szkołami średnimi, kształtując wspólnie przyszłość młodych umysłów. 

Budujemy mosty pomiędzy Uczelnią a szkołami średnimi, wspierając rozwój młodzieży i ułatwiając płynne przejście do świata akademickiego. Współpraca z nami to ogromna korzyść dla szkół średnich. Oferujemy inspirujące prelekcje, warsztaty i wydarzenia tematyczne, które wzbogacają program nauczania szkół. Nasi wykładowcy oraz eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, inspirując uczniów do odkrywania nowych obszarów nauki i kształtowania swojej przyszłości. 

Wierzymy, że nasza współpraca z szkołami średnimi stanowi klucz do rozwijania potencjału każdego ucznia i przygotowywania do wyzwań akademickich i zawodowych.

Zapraszamy szkoły średnie do doświadczenia z nami dynamicznej współpracy, w której edukacja staje się pasjonującą podróżą ku odkrywaniu wiedzy, rozwijaniu umiejętności i kreowaniu przyszłości.

 

Twoja szkoła jest zainteresowana współpracą z Uczelnią Łazarskiego?

 

Kontakt

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!