Kontakt

Uczelnia Łazarskiego

ul. Świeradowska 43
02-662 Warszawa

e-mail: uczelnia@lazarski.edu.pl
tel.: centrala (+48) 22 54 35 430
wybór numeru +48 22 54 35 + numer wewnętrzny


Biuro Rekrutacji - studia wyższe

sektor E, parter, pokój 39
czynne: poniedziałek - piątek, w godz. 9.00 - 17.00

Kontakt do Biura Rekrutacji:
e-mail: rekrutacja@lazarski.edu.pl
telefon: (+48) 22 54 35 505, (+48) 513 037 680

Centrum Kształcenia Podyplomowego

sektor E, parter, pokój 56
czynne: poniedziałek - piątek 8:30 - 16:00

email: ckp@lazarski.edu.pl
kom. (+48) 518 017 404
(w przypadku zajętej linii prośba o wysłanie sms w celu zwrotnego kontaktu)
 

Kontakt dla mediów

Marlena Szmajda
media@lazarski.pl
tel.: +48 22 54 35 512

sektor E, parter, pokój 37

Inspektor Ochrony Danych

Gracjan Krupski
iod@lazarski.edu.pl

Adres elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP
/uczelnia-lazarskiego/SkrytkaESP

  • Biuro Prezydenta

Biuro Prezydenta

biuro.prezydenta@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 400
fax. (+48) 22 54 35 408
sektor D, IV piętro, pokój 403

Sekretarz Uczelni

Krystyna Fórmaniak
k.formaniak@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 401
sektor D, IV piętro, pokój 405

  • Rektorat

Biuro Rektora

rektor@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 403
sektor D, I piętro, pokój 132

Dyżury w Biurze Rektora:
poniedziałek-piątek – 9:00 – 17:30 w dni powszednie

Kierownik Rektoratu

Renata Załęcka
r.zalecka@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 403
tel. kom.: (+48) 514 585 480
sektor D, I piętro, pokój 132

Sekretariat


tel. (+48) 22 54 35 402
sektor D, I piętro, pokój 132

  • Wydział Prawa i Administracji

Dziekanat - Obsługa studentów

dziekanat.pia@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 311/312
sektor F, III piętro, pokój 362

Dyrektor Dziekanatu WPiA oraz WEiZ

Małgorzata Kruk
m.kruk@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 313
sektor F, III piętro, pokój 361c

Sekretariat

Katarzyna Kaznowska
k.kaznowska@lazarski.edu.pl

tel. (+48) 22 54 35 314
sektor F, III piętro, pokój 361

 

Wioletta Dzwonkiewicz
w.dzwonkiewicz@lazarski.edu.pl

tel. (+48) 22 54 35 309
sektor F, III piętro, pokój 361

  • Wydział Ekonomii i Zarządzania

Sekretariat Wydziału

sekretariat.eiz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 326
sektor F, III piętro, pokój 363

Dyrektor Dziekanatu WPiA oraz WEiZ

Małgorzata Kruk

m.kruk@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 313
sektor F, III piętro, pokój 361c

Dziekanat studiów anglojęzycznych

validated.studies@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 369
sektor F, III piętro, pokój 362

Dziekanat studiów polskojęzycznych

dziekanat.eiz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 320
sektor F, III piętro, pokój 362

  • Wydział Medyczny

Dziekanat - Obsługa studentów

dziekanat.wm@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 332
sektor D, III piętro, pokój 302

Sekretariat 
Dziekana Wydziału Medycznego

Ewelina Kruczyńska

e.kruczynska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 330
sektor D, III piętro, pokój 303

Kierownik Dziekanatu Wydziału Medycznego

Katarzyna Dołkowska

k.dolkowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 333
sektor D, III piętro, pokój 302

Specjalista ds. obsługi studentów

Urszula Gocół
u.gocol@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 332
sektor D, III piętro, pokój 302

Młodszy specjalista ds. obsługi studentów

Natalia Pupiec
n.pupiec@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 332
sektor D, III piętro, pokój 302

Help Desk Wydziału Medycznego

Inna Zhonovska
helpdesk.wm@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 347
sektor D, III piętro, pokój 305

  • Centrum Kształcenia Podyplomowego

Sekretariat CKP

sektor E, parter, pokój 56
czynne: poniedziałek - piątek 8:30 - 16:00

email: ckp@lazarski.edu.pl
telefon: (+48) 518 017 404
(w przypadku zajętej linii prosimy o wysłanie 
sms - oddzwonimy!)

Specjalista ds. dydaktycznych

Anna Dubiel-Kwaśniewska
a.kwasniewska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 350
tel. kom.: (+48) 513 037 874
sektor E, pokój 56

Kierownik ds. komunikacji / Kontakt dla mediów:

Daria Krupińska
d.krupinska@lazarski.edu.pl
tel. kom.: (+48) 531 666 056
sektor E, I piętro, pokój 147

  • Studium Języków Obcych

Studium Języków Obcych

jezyki.obce@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 370/372/373
sektor D, I piętro, pokój 125

Specjalista ds. 
obsługi studentów

Magdalena Mullen
m.mullen@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 370
sektor D, I piętro, pokój 125

Specjalista ds. eventów 
i kursów językowych

Karolina Wierzbowska

k.wierzbowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 373
sektor D, I piętro, pokój 125

  • Dział Marketingu i Rekrutacji

Dyrektor Działu Marketingu
 i Rekrutacji

Monika Eitel

m.eitel@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 504
sektor E, parter, pokój 39

Kontakt dla mediów

Marlena Szmajda

media@lazarski.pl

tel.: +48 22 54 35 512
+48 518 017 406
sektor E, parter, pokój 37

 

Koordynator stron internetowych

Krzysztof Świderski

k.swiderski@lazarski.edu.pl

Grafik

Małgorzata Siwa

grafik@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 511
sektor E, parter, pokój 37

 
  • International Student Help Desk

Koordynator ds. obsługi
 studentów zagranicznych

Łukasz Wieczorek

l.wieczorek@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 516
sektor A, I piętro, pokój 100

  • Zakwaterowanie

Koordynator ds. zakwaterowania

Anna Luboch-Łebek

accommodation@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 515
pokój 263

  • Dział Organizacji Zajęć Dydaktycznych

Organizacja Zajęć Dydaktycznych

planowanie@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 420
sektor D, III piętro, pokój 308

Dyrektor Działu Organizacji Zajęć Dydaktycznych

Monika Borkowska

m.borkowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 421
sektor D, III piętro, pokój 308

Starszy specjalista ds. organizacji toku studiów

Bożena Kowalewska

b.kowalewska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 420
sektor D, III piętro, pokój 308

Specjalista ds. obsługi systemu informatycznego

Katarzyna Rysler

k.rysler@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 422
sektor D, III piętro, pokój 308

Specjalista ds. organizacji zajęć dydaktycznych

Marta Pietrak

m.pietrak@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 423 , III piętro, pokój 308

Specjalista ds. organizacji zajęć dydatktycznych WM

Magdalena Rojek

m.rojek@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 424
sektor D, III piętro, pokój 308

 
  • Studium Wychowania Fizycznego

Studium Wychowania Fizycznego

godziny dyżurów dla studentów:

poniedziałek 9:00 - 11:00
wtorek 12:00 - 14:00
czwartek 9:00 - 11:00

adres strony: sport.lazarski.pl
adres fb: Sport na Łazarskim

Dyrektor Studium Wychowania Fizycznego
 i sportu

Justyna Mosińska

j.mosinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 482
sektor B/C, I piętro, pokój 112

  • Biblioteka

Wypożyczalnia, Czytelnia

biblioteka@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 390
sektor F, I piętro, pokój 141

Dyrektor Biblioteki, Kustosz

Anna Zielińska

a.zielinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 392
sektor E, I piętro, pokój 307


Specjalista ds. obsługi studentów

Dagmara Madany

d.madany@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 390
sektor F, I piętro, pokój 141


Zastępca dyrektora Biblioteki, Kustosz

Kamila Wosińska

k.wosinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 391
sektor F, I piętro, pokój 148

  • Inicjatywy Studenckie

Studencka Poradnia Prawna / 
Studencki Program Edukacji Zewnętrznej 
"Prawo na co dzień"

Ewelina Gee-Milan

e.milan@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 318/340
sektor C, I piętro, pokój 130a


Dyrektor Studenckiej Poradni Prawnej
 w Uczelni Łazarskiego

Ewelina Gee-Milan

e.milan@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 340
sektor C, I piętro, pokój 130a

  • Dział Administracji

Administracja

administracja@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 480
sektor D, parter, pokój 31


Dyrektor Działu Administracji

Beata Kozińska

b.kozinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 409
sektor D, pokój 31 a

Specjalista ds. administracji

Dorota Pietrak

d.pietrak@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 480
sektor D, pokój 31

Mł. specjalistka ds. administracyjnych

Tatsiana Biruk

t.biruk@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 480
sektor D, pokój 31


Recepcjonista

Stanisław Preiss

tel. (+48) 22 54 35 486
sektor D, pokój 29

Starszy Specjalista ds. BHP i Ochrony PPOŻ.

Zbigniew Olejnik

zbigniew.olejnik@lazarski.edu.pl
sektor D


 

Specjalista ds. archiwum

Jacek Pradelok

j.pradelok@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 483
sektor C, piwnica, pokój 08


 

 
  • Kwestura

Kwestura - 
obsługa studentów i wypłaty stypendiów

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 463
sektor D, piętro II, pokój 205

Godziny pracy:

- poniedziałek: godz. 10:00-16:00
- wtorek, czwartek: godz. 8:00 - 16:00
- sobota zjazdowa: godz. 10:00 - 14:00

Kwestura

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Płace

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor E, I piętro, pokój 133

Kwestor Uczelni Łazarskiego

Iwona Żuchowska

i.zuchowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 460
sektor D, II piętro, pokój 301a

Konsultant ds. rozliczeń ze studentami

Beata Borowiecka

b.borowiecka@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 444
sektor D, II piętro, pokój 205

Kierownik ds. płac

Anna Sobkowicz

a.sobkowicz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor D, II piętro, pokój 202
 

  • Dział Spraw Osobowych

Dział Spraw Osobowych

kadry@lazarski.edu.pl
tel./fax (+48) 22 54 35 474
tel. kom.: (+48) 509 603 572
tel. kom.: (+48) 513 037 983

sektor D, II piętro, pokój 208

Dyrektor Działu Spraw Osobowych

Wiesława Bukowińska-Chudaś

w.bukowinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 470
sektor D, II piętro, pokój 208a

  • Centrum Informatyczne

Centrum Informatyczne

it@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 494
sektor C, I piętro, pokój 121

  • Centrum E-learningu

cel@lazarski.edu.pl
  • Studio Filmowe

studio@lazarski.pl
tel. (+48) 510 139 043
sektor F, II piętro, pokój 261
  • Oficyna Wydawnicza

Oficyna Wydawnicza

wydawnictwo@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 450
sektor D, II piętro, pokój 131

Kierownik Oficyny

Aleksandra Szudrowicz

a.szudrowicz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 450
tel. kom.: (+48) 513 037 853
sektor D, I piętro, pokój 131

Sekretarz

Beata Żabińska

b.zabinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 450
sektor D, I piętro, pokój 131

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!