IT w Zarządzaniu (j. angielski)

specjalność na kierunku Management (j. angielski)

Wielkość globalnego rynku zarządzania usługami informatycznymi (ITSM) oszacowano na 8,99 mld USD w 2022 r. i oczekuje się, że w latach 2023-2030 będzie on rósł w tempie 9,3% rocznie (CAGR). Rozwija się on w bardzo szybkim tempie.

Na przyszłość naszego społeczeństwa ogromny wpływ będzie miał rozwój cyfrowy i inne tematy IT, takie jak big data i sztuczna inteligencja, dlatego istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej dziedzinie. Możesz być w czołówce rozwoju technicznego, ponieważ informatyka szybko się zmienia. Branża IT znacznie wyprzedza większość innych sektorów przemysłowych i handlowych pod względem perspektyw zatrudnienia i wynagrodzenia.


Opis specjalności

Program IT Management zapewni ci wszystkie informacje i umiejętności potrzebne do udanego startu na rynku pracy w branży IT. Jest to obecnie najbardziej znaczący obszar informatyki, który oferuje wiele możliwości zatrudnienia w wielu branżach. Biorąc udział w zajęciach z zakresu sztucznej inteligencji, nauki o danych i cyberbezpieczeństwa, poszerzysz swoją bazę wiedzy. Rozwijaj nowe umiejętności w zakresie zarządzania projektami, bezpieczeństwa danych i prawa IT, aby rozwijać swoją karierę.
 

Branża IT znacznie wyprzedza większość innych sektorów przemysłowych i handlowych pod względem perspektyw zatrudnienia i wynagrodzenia. Dzięki licencjatowi z zarządzania IT możesz ubiegać się o różne kariery obliczeniowe i matematyczne w branżach kreatywnych, biznesie, finansach, edukacji, medycynie, inżynierii i nauce.

Opiekun specjalności

Piotr Zieliński

Doświadczony ekspert IT z ponad 20-letnim stażem w zarządzaniu usługami informatycznymi, obsługą klienta oraz bezpieczeństwem sieci i danych, zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pełni funkcję kierownika ds. wsparcia technologicznego na Uniwersytecie George'a Waszyngtona (USA), gdzie odpowiada za strategię technologiczną, zarządzanie operacjami i obsługę klienta dla ponad 3000 użytkowników. Na Uczelni Łazarskiego jest pełnomocnikiem dziekana Wydziału Ekonomii i Zarządzania ds. Technologii, angażując się w tworzenie nowych programów i integrowanie przedmiotów informatycznych z kierunkami Ekonomia i Zarządzanie.

Dowiedz się więcej

Korzyści z wyboru studiów

Korzyści z wyboru specjalizacji "IT w Zarządzaniu (j. angielski)":
 

Wiedza praktyczna:
 

 • rozwinięcie nowoczesnego i praktycznego podejścia do umiejętności komputerowych z silnym naciskiem na programowanie i innowacje,
 • połączenie twardych umiejętności analitycznych z umiejętnościami miękkimi, takimi jak praca zespołowa, zarządzanie projektami i umiejętności prezentacji,
 • poszerzyć swoją bazę wiedzy, biorąc udział w zajęciach z zakresu sztucznej inteligencji, nauki o danych i cyberbezpieczeństwa,
 • rozwinąć szeroki zakres talentów informatycznych, w tym silne zdolności programistyczne i matematyczne,
 • skoncentrować się na określonych obszarach zainteresowań, takich jak uczenie maszynowe, tworzenie stron internetowych, nauka o danych lub wideo i gry, w zależności od wybranej ścieżki,
 • program obejmuje zajęcia z gier symulacyjnych, podczas których nasi pracownicy z doświadczeniem biznesowym przeprowadzą Cię przez proces podejmowania decyzji związanych z zarządzaniem firmą.
   

Perspektywy kariery:
 

 • Tworzenie stron internetowych i gier wideo,
 • Branża kreatywna, biznesowa, finansowa, edukacyjna, medyczna, inżynieryjna i naukowa,
 • Muzyka komputerowa/inżynieria dźwięku,
 • Zarządzanie bazami danych,
 • Analiza systemów,
 • Programowanie aplikacji.

 

Kadra

Cennik i zniżki

studia stacjonarne
Opłaty za 1 rok studiów
(2 semestry)

2 x 2700 EUR

Opłaty za 2 rok studiów
(2 semestry)

2 x 2820 EUR

Opłaty za 3 rok studiów
(2 semestry)

2 x 2940 EUR

Zasady rekrutacji

 1. Zarejestruj się online
  Możesz rozpocząć swoje studia na naszej Uczelni w kilku prostych krokach
 2. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej i złóż wszystkie dokumenty
  Opłata rekrutacyjna wynosi 85 zł * (dane do przelewu znajdują się na Koncie Kandydata po rejestracji online).
  *Absolwenci studiów wyższych i podyplomowych Uczelni Łazarskiego są zwolnieni z opłaty rekrutacyjnej.
  Opłata rekrutacyjna jest bezzwrotna. Jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów.
 3. Dostarcz wymagane dokumenty do Biura Rekrutacji.
 4. Sprawdź czy jesteś na liście przyjętych studentów
  Decyzję o przyjęciu na studia otrzymasz mailem oraz znajdziesz ją na swoim Koncie Kandydata.
 5. Gratulacje - jesteś studentem!
  Jesteś już studentem Łazarskiego? Przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór najważniejszych informacji, które ułatwią pierwsze tygodnie nauki - sprawdź nasz Niezbędnik studenta.
IT w Zarządzaniu (j. angielski)
Język wykładowy:
Angielski
Czas trwania studiów:
3 lata
Wydział:
Wydział Ekonomii i Zarządzania
Stopień studiów:
Studia I stopnia
Forma studiów:
 • studia stacjonarne
  Limit miejsc: 20
Program studiów Zarejestruj się