Economics

kierunek studiów

Trzyletni (sześć semestrów) program studiów w pełnym wymiarze godzin. Program specjalności Economics ma na celu zapewnienie studentom odpowiedniego przygotowania w różnych dziedzinach ekonomii oraz wysokiego poziomu pod względem konkurencyjności absolwentów na polskim i światowym rynku pracy. Szczególny nacisk kładziony jest na analizę zagadnień z życia codziennego, rozwiązywanie problemów i inne cenne kompetencje. Zachowujemy elastyczne podejście do doboru przedmiotów: nasi studenci mają możliwość wyboru spośród wielu przedmiotów fakultatywnych w czwartym i szóstym semestrze programu.


Opis specjalności

Kierunek Economics Uczelni Łazarskiego ma na celu:

 • zapewnić kompleksową interdyscyplinarną edukację w zakresie ekonomii biznesu z programem nauczania zgodnym z najwyższymi europejskimi i światowymi standardami;
 • dostarczenie podstawowej wiedzy ekonomicznej potrzebnej do radzenia sobie z rzeczywistymi problemami menedżerskimi, finansowymi, etycznymi i analitycznymi napotykanymi w biznesie i gospodarce światowej;
 • rozwijać krytyczną świadomość współczesnych teorii ekonomicznych mających zastosowanie do polityki gospodarczej i biznesu;
 • przygotować studentów do podjęcia kariery w sektorze prywatnym, publicznym i trzecim;
 • rozwijać u studentów szereg umiejętności, które zwiększą ich wartość na rynku pracy, w tym pracę zespołową, niezależną pracę i uczenie się, krytyczne myślenie, umiejętności zawodowe, komunikację złożonych pomysłów, umiejętności cyfrowe i zarządzanie czasem.

 

Opiekun specjalności

Krzysztof Beck

 • Absolwent Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (2011). Doktoryzował się na wydziale Gospodarki Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (2016). Wykładowca w programie Business Economics i Management Uczelni Łazarskiego z podwójnym dyplomem z Coventry University.
 • Od 2011 roku wykładowca na Wydziale Ekonomii i Zarządzania.

Dowiedz się więcej

Korzyści z wyboru studiów

Nasi absolwenci to specjaliści o szerokich poglądach, dobrze wyszkoleni w nowoczesnych technikach badawczych (ilościowych i jakościowych), świadomi różnic społeczno-ekonomicznych we współczesnym świecie. Otrzymują solidne podstawy do specjalizacji w różnych dziedzinach biznesu. Mogą pochwalić się umiejętnościami analitycznego i krytycznego myślenia oraz podejmowania decyzji. Są przygotowani do zrozumienia globalnej gospodarki na poziomie mikro i makro. Są elastyczni, kosmopolityczni i gotowi do korzystania ze zmiennego otoczenia rynkowego. Mogą zostać analitykami biznesowymi, menedżerami i koordynatorami projektów. Są gotowi kierować zespołem i być jego aktywnym członkiem. Nic więc dziwnego, że wielu naszym studentom udaje się znaleźć pracę jeszcze przed ukończeniem studiów, zdobywając stanowiska w międzynarodowych korporacjach i bankach.

 


 

 • międzynarodowe korporacje
 • inne podmioty działające w środowisko międzynarodowym
 • podmioty handlu zagranicznego
 • banki i międzynarodowe instytucje finansowe
 • spółki consultingowe
 • agencje reklamowe i marketingowe
 • własna działalność gospodarcza
   

 

Kadra

Cennik i zniżki

 rok 1rok 2
Ilość rat: 14560 EUR4800 EUR
Ilość rat: 22280 EUR2400 EUR
Uniquely enhance 2.0 communities without next-generation outsourcing. Intrinsicly orchestrate an expanded array of e-services vis-a-vis global web services. Authoritatively develop high standards in leadership for resource sucking vortals. Uniquely aggregate standardized portals before seamless portals. Monotonectally.
Uniquely enhance 2.0 communities without next-generation outsourcing. Intrinsicly orchestrate an expanded array of e-services vis-a-vis global web services. Authoritatively develop high standards in leadership for resource sucking vortals. Uniquely aggregate standardized portals before seamless portals. Monotonectally.

Zasady rekrutacji

 1. Zarejestruj się online

Na studia w Łazarskim możesz zapisać się naprawdę łatwo:

 i rozpocznij proces aplikacji na studia!

 

 1. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej i złóż dokumenty
   
 • Opłata rekrutacyjna to 85 zł* (dane do przelewu znajdują się na Koncie Kandydata po rejestracji online)
 • *Absolwenci studiów wyższych i podyplomowych Uczelni Łazarskiego zwolnieni są z opłaty rekrutacyjnej.
 • Opłata rekrutacyjna jest bezzwrotna. Jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów.

 

 1. Dostarcz dokumenty do Biura Rekrutacji

 

 1. Jesteś studentem!
  • Witaj w gronie studentów Uczelni Łazarskiego! (Decyzję o przyjęciu na studia otrzymasz mailem oraz znajdziesz ją na swoim Koncie Kandydata.)

Przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, które ułatwią Ci pierwsze dni nauki: Niezbędnik studenta

 

Economics
język wykładowy:
angielski
czas trwania studiów:
2 lata
wydział:
Wydział Ekonomii i Zarządzania
stopień studiów:
Studia II stopnia
forma studiów:
 • studia stacjonarne
Zarejestruj się