Obrona pracy doktorskiej mgra Alessandro Tedesco

odbędzie się: 25 października 2017 r. o godz. 15.30 w auli im. prof. Wiesława Chrzanowskiego (nr 130) w gmachu Uczelni Łazarskiego w Warszawie przy ul. Świeradowskiej 43
tedesco2

Zgodnie z § 7 ust. 3 Rozporządzenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 30 października  2015 r. w sprawie szczegółowego trybu i warunków przeprowadzania czynności w przewodzie doktorskim, w postępowaniu  habilitacyjnym  oraz w postępowaniu o nadanie tytułu profesora (Dz. U. z 2015r., poz. 1842).
<strong>Temat:</strong>
<ul><li><em>La contumacia nelle procedure civili&nbsp;</em><em>e panali extra ordinem</em></li></ul>
<strong>Promotor pracy: &nbsp;</strong>
<ul><li>Prof. ssa Maria Luisa De Filippi</li></ul>
<strong>Recenzenci:</strong>
<ul><li>Ks. Prof. dr hab. Florian Lempa</li><li>Prof. dr hab. Bronisław Sitek, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny</li></ul>
Praca doktorska wraz z recenzjami wyłożona jest do wglądu w Biurze Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie, ul. Świeradowska 43, sektor F, pokój 361. Streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami dostępne są na stronie internetowej WPiA Uczelni Łazarskiego.

1st place
in the ranking of Dziennik Gazeta Prawna

 

Our engagement and innovative approach have been awarded with numerous prestigious prizes or acknowledgments!

 

Join Lazarski today and #Experience education with us!

Learn more about the fields of study of the Faculty of Law and Administration

1st place
in the ranking of Rzeczpospolita daily

 

Our engagement and innovative approach have been awarded with numerous prestigious prizes or acknowledgments!

 

Join Lazarski today and #Experience education with us!

Learn more about the fields of study of the Faculty of Law and Administration