Zostań liderem jutra!

Rozpoczęła się rekrutacja do XIX edycji Akademia Liderów Rynku Kapitałowego, intensywnego dwutygodniowego programu szkoły letniej prowadzanego przez menadżerów z czołowych polskich firm.
Po jego zakończeniu na Alumnów czekają propozycje 6-miesięcznej pracy lub kilkumiesięcznego stażu oraz dalsza ścieżka rozwoju. Program dedykowany jest najlepszym studentom i absolwentom do 27 roku życia, chcącym rozwijać się zawodowo w obszarach budowy strategii, analiz, M&A i rynku kapitałowego, którzy chcą docelowo pracować dla najlepszych podmiotów w wybranej branży. Kandydaci powinni posiadać szeroką wiedzę dotyczącą rynku finansowego. Rekrutacja trwa do 3 marca 2024r.  i przebiega w 3 etapach: ·       Formularz rejestracyjny ·       Case study ·       Rozmowy rekrutacyjne Kryteria przyjęcia definiuje tzw. PAGA FACTOR czyli: ·       Zdolności przywódcze ·       Odwaga, ​przedsiębiorczość i pracowitość​ oraz nastawienie na ciągłe  doskonalenie ·       Pasja, wartości Pagi oraz chęć zaangażowania jako Alumn w rozwój społeczności Fundacji ·       Wyróżniające się kompetencje twarde w danej dziedzinie Organizatorem Akademia Liderów Rynku Kapitałowego jest Fundacja Lesława A. Pagi, będąca od ponad 20 lat platformą kształtującą oraz łączącą pokolenia liderów, którzy swoimi działaniami, pasją oraz wartościami budują lepsze jutro. W centrum działań Fundacji są wyjątkowe, młode talenty – przyszli liderzy. Poprzez udział w programach liderskich Fundacja wspiera także w długoterminowym rozwoju oraz budowie silnego i szerokiego networku.  Fundację założyła Ewa Paga, żona Lesława Pagi, która wraz z córką Pauliną bierze aktywny udział w wypełnianiu misji Fundacji. Więcej informacji na stronie: www.paga.org.pl/akademia-liderow-rynku-kapitalowego.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!