Student w centrum uwagi

NASI STUDENCI TO LUDZIE Z PASJAMI

Pomagamy im w ich rozwijaniu w kołach naukowych i klubach zainteresowań, jak również w zespole muzycznym czy drużynach sportowych. Jesteśmy elastyczni - słuchacze sami mogą decydować o kształcie swojego planu zajęć, część przedmiotów realizują przez e-learning. Mają dzięki temu więcej czasu na swoje zainteresowania. Nauki jednak nigdy za mało, innowacyjne i elastyczne programy pozwalają studiować na dwóch kierunkach jednocześnie.

Pielęgnujemy również pamięć o dziedzictwie kulturowym, o walkach powstańców (zwłaszcza pułku AK "Baszta", którego żołnierzem był założyciel Uczelni - Ryszard Łazarski). Na terenie kampusu utworzyliśmy Izbę Pamięci poświęconą historii żołnierzy Armii Krajowej.

Nie zapominamy o naszych absolwentach - w Lazarski Alumni zrzeszamy posiadaczy dyplomów Uczelni Łazarskiego, organizujemy cykliczne spotkania, wspieramy ich w rozwoju zawodowym, wyróżniamy sukcesy, a stęsknionym za życiem studenckim pozwalamy spotkać się ponownie w znajomym gronie.

Jeszcze więcej możliwości daje nasze Centrum Kształcenia Podyplomowego, które opiera atrakcyjne programy szkoleniowe o współpracę z profesjonalistami: naszymi partnerami, ekspertami biznesowymi i doświadczoną kadrą akademicką. Z naszej oferty i pomocy doradczej chętnie korzystają różne sektory gospodarki, instytucje administracji publicznej i samorządowej oraz organizacje non-profit.


KOŁA NAUKOWEKLUB ABSOLWENTA

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!