Niezwykły Izrael

To właśnie tu ścierają się współczesne wpływy europejskie i arabskie z tradycją liczącą tysiące lat. Najbardziej widać to… na talerzu. W podróż do tego niesamowitego państwa zabiorą Was studenci Uczelni Łazarskiego – Aleksandr Volkov, który urodził i wychował się w Izraelu oraz Jan Haus.
Co zwiedzić w Izraelu? Jakie fascynujące krajobrazy zobaczyć? A także co i gdzie zjeść? Na te pytania odpowiedzą Aleksandr Volkov i Jan Haus podczas warsztatów kulturowych „Niezwykły Izrael”. Na uczestników spotkania będzie czekał pokaz zdjęć, solidna porcja informacji i barwnych anegdotek, a także drobny poczęstunek, stanowiący zachętę do samodzielnego odkrywania tej pachnącej egzotyką kuchni. Gdzie? Uczelnia Łazarskiego Kiedy? 11.01.2023 o godzinie 10:20, room 130 Jak się dostać? Na warsztaty obowiązują zapisy: kursy.jezykowe@lazarski.edu.pl UWAGA! Ilość miejsc ograniczona Warsztaty odbędą się w języku polskim.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!