Ewelina Gee-Milan i Peter Gee na 32. Ogólnopolskiej Konferencji Uniwersyteckich Klinik Prawa w Szczecinie

Ewelina Gee Milan i Peter Gee wystąpili na konferencji z okazji 20-lecia powstania Fundacji Uniwersyteckich Poradni Prawnych w Polsce. Przedstawiciele klinik prawnych z całej Polski oraz zagraniczni goście wzięli udział w czterodniowym kongresie połączonym z uroczystą galą.
Ewelina Gee-Milan i Peter Gee zaprezentowali, w jaki sposób można wykorzystać deskryptory mediacji CEFR do poprawy umiejętności miękkich uczniów. Jako przykład posłużył Brown Mosten International Client Consultation Competition. W konkursie tym zespół składający się z 2 studentów prawa przeprowadza wywiad z aktorem grającym rolę klienta. Muszą taktownie skłonić klienta, który może być zestresowany, do omówienia złożonej sprawy, zanim będą mogli wykorzystać swoje umiejętności prawnicze do zaproponowania rozwiązania jego problemu. Umiejętność skutecznego komunikowania się z klientami ma oczywiście kluczowe znaczenie dla rozwoju kariery przyszłych prawników. Temat ten jest szczególnie aktualny, ponieważ Uczelnia Łazarskiego w przyszłym roku będzie gospodarzem ogólnopolskiego etapu konkursu Brown Mosten International Client Consultation Competition. Drużyna, która zwycięży, będzie reprezentowała Polskę w tym prestiżowym międzynarodowym konkursie dla studentów prawa.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!