Ogólnopolski Dzień Erasmusa

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Erasmusa zapraszamy wszystkich studentów zainteresowanych wyjazdami na studia i praktyki w ramach programu Erasmus+ na spotkanie informacyjne.
Specjalnie dla Was 25.11.2021 r. w godz. 14-16 w pok. 307 sek. D III piętro organizujemy spotkania informacyjne. Masz pytania? Zapraszamy!  Z uwagi na pogarszającą się sytuację epidemiologiczną związaną z epidemią COVID-19 spotkania będą miały charakter indywidualny.  Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci przygotować się zarówno do rekrutacji jaki i zorganizowania Twojej mobilności. Oprócz informacji organizacyjnych będziesz miał możliwość omówić swoje wątpliwości z osobami, które wróciły z wyjazdu w ramach Programu oraz tymi, które obecnie przebywają w Polsce na wymianie studenckiej. Serdecznie zapraszamy!  

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!