Co nas łączy, a co różni – Polska i Ameryka Łacińska

Zapraszamy na ostatnie w tym semestrze spotkanie Cafe SJO. Tym razem spotkamy się z rodowitą Kolumbijką, która po pobycie w Polsce odpowie na pytanie co jest wspólnego, a co różnego w naszym postrzeganiu świata. Spotykamy się 27.05 o godzinie 19:00 w MS Teams.
W najbliższy czwartek o godzinie 19.00 Cafe SJO poprowadzi Kolumbijka – Ludivia Aguilar Noguera, która opowie o różnicach kulturowych, mentalnych i obyczajowych między Polską a Ameryką Łacińską. Ludivia pokaże te elementy, które nas łączą, jak i te, które odróżniają nas od siebie oraz udowodni, że można różnić się pięknie. A dla chętnych – krótka lekcja hiszpańskiego. Zapraszamy serdecznie! Spotykamy się w aplikacji MS Teams w zespole Cafe SJO dostępnym pod adresem https://bit.ly/33Nx9a4 w godzinach 19:00-19:30. Będziemy rozmawiać po polsku. 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!