Mediacje na Uczelni Łazarskiego 2021 (online): Przypadki naruszenia zasad umowy o pracę

28 maja o godz. 15:30 zapraszamy na doświadczenie zwane mediacją (spotkanie online). Będziemy omawiać zagadnienia związane z niestety częstym naruszaniem praw pracownika i próbą ochrony tych praw. Spojrzymy także na zagadnienia z punktu widzenia pracodawcy/przedsiębiorcy: pracownicy czasem nie ułatwiają im prowadzenia firmy… Przeciwstawne punkty widzenia, czy uzupełniające się dla osiągnięcia obopólnej korzyści? Zapraszamy do mediacji.
Mediacje na Uczelni Łazarskiego 2021 (online): Przypadki naruszenia zasad umowy o pracę. Strony sporu: pracownicy i pracodawcy dużej sieci handlowej supermarketu spożywczego. Przypadek 1: Narażenie zdrowia i zasad bezpieczeństwa pracy. Naruszenie zasad BHP wynikające z obowiązku dźwigania ciężkich i ponadformatowych kartonów wypełnionych towarami spożywczymi oraz ciągnięcia na wózku palet towarowych, których ciężar dochodzi do 900 kg.  Przypadek 2: Komplikacje wynikające z pandemii Covid-19. Nagłe zwolnienia pracowników i perspektywy długoterminowego bezrobocia spowodowanego przez spowolnienie gospodarcze. Sposoby zabezpieczenia miejsc pracy i perspektywy na przyszłość.  Miejsce spotkania: MS Teams https://bit.ly/3tx0j73

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!