Intensywne kursy języka polskiego i angielskiego zakończone!

Za nami długa i ciężka praca w trudniejszych niż zazwyczaj warunkach. Nikt z nas bowiem nie podejrzewał, że cały semestr wiosenny będzie musiał odbywać się online.
Jednak udało się! Lekcje były regularne, przebiegały w czasie rzeczywistym, zawierały ćwiczenia ze wszystkich sprawności, nauczyciele byli w stałym kontakcie z kursantami, systematycznie kontrolowali ich postępy i zachęcali do nauki, a na zakończenie odbył się egzamin online. Ten proces nie przebiegłby tak sprawnie i gładko, gdyby nie postawa naszych słuchaczy, którzy przykładali się do nauki, starali się poprawiać swoje wyniki, byli zmotywowani i pełni entuzjazmu. Wszyscy stanęli na wysokości zadania i w tych trudnych miesiącach wykazali się dojrzałością i odpowiedzialnością. W środę 10.06.2020 wszyscy otrzymali certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka polskiego lub angielskiego oraz opinie na temat całorocznej lub semestralnej pracy. Serdecznie gratulujemy sukcesu! Umiejętności językowe są bowiem sukcesem okupionym ciężką pracą, są też cennym bogactwem, o które należy dbać. Zachęcamy więc do dalszej nauki, a dzięki niej – do doskonalenia siebie. Niech nauka języka polskiego stanie się wielką życiową przygodą, która pozwoli rozwijać talenty, poszerzać świadomość, a co za tym idzie – przyczyni się do realizacji marzeń i aspiracji. Życzymy wielu sukcesów oraz pięknych wakacji!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!