Kolędowanie 2019

Polskie tradycje świąteczne są naprawdę wyjątkowe. Przekonali się o tym kursanci języka polskiego podczas bożonarodzeniowego spotkania zorganizowanego przez Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej.
6 grudnia 2019 roku słuchacze kursów języka polskiego spotkali się w auli 106, by poznać polskie tradycje świąt Bożego Narodzenia. Dla wielu kursantów tajemnicą była nie tylko polska tradycja, lecz także historia biblijna opisująca to wydarzenie. Dlatego uczestnicy  wysłuchali najpierw ilustrowanej slajdami, opowieści biblijnej oraz obejrzeli wystawę dotyczącą symboliki świąt Bożego Narodzenia i polskich zwyczajów. Ich zadaniem było zapamiętanie jak największej liczby słów, by potem móc wziąć udział w konkursie wiedzy o świętach i polskich tradycjach. Zwycięzcami konkursu byli słuchacze z Brazylii. Kursanci mieli też okazję robić świąteczne łańcuchy, nauczyć się kilku polskich kolęd, a także skosztować wigilijnych pierogów i makowców. Na zakończenie spotkania każdy z uczestników udekorował swoją bombką z życzeniami nasze papierowe choinki. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!