Pokoje pracy grupowej Biblioteki Uczelnianej

Wspólna praca nad projektem, nauka w większym gronie, a może potrzeba omówienia i przedyskutowania jakiegoś tematu? Zapraszamy do korzystania z dwóch pokoi pracy grupowej.
Wspólna praca nad projektem, nauka w większym gronie, a może potrzeba omówienia
i przedyskutowania jakiegoś tematu? Zapraszamy do korzystania z dwóch pokoi pracy grupowej (nr 763, 764) zlokalizowanych na 7 piętrze, dostępnych w godzinach pracy Uczelni. Stoły, krzesła, pufy, możliwość podłączenia laptopów i stojąca lampa – umożliwią pracę grupom większym i mniejszym. Jeśli w pokoju pracuje tylko jedna grupa, nie obowiązuje nawet zasada zachowania ciszy!
Zgłoś bibliotekarzowi zamiar skorzystania – w godzinach pracy Biblioteki udostępnimy Ci potrzebne materiały. 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!