Eksperci Uczelni Łazarskiego w Polsacie News

Nasi wykładowcy: prof. nadzw. dr hab. Robert Gwiazdowski i dr Jarosław Neneman rozmawiali o podatku dochodowym i tzw. kwocie wolnej od podatku w programie "Tak czy Nie" emitowanym przez Polsat News. Zapraszamy do oglądania.

Wykładowcy Uczelni Łazarskiego: prof. nadzw. dr hab. Robert Gwiazdowski i dr Jarosław Neneman rozmawiali o podatku dochodowym i tzw. kwocie wolnej od podatku w programie "Tak czy Nie" emitowanym przez Polsat News 17 lutego.

Dr hab. Robert Gwiazdowski, profesor Uczelni Łazarskiego od 2009 r., ekspert w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha.

Dr Jarosław Neneman z Uczelnią Łazarskiego związany od 11 lat. Specjalizuje się w finansach i bankowości. Od listopada 2014 r. objął stanowisko wiceministra w Ministerstwie Finansów.

Zapraszamy do obejrzenia programu "Tak czy Nie" na stronie YouTube.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!