Zapraszamy na wystawę fotografii Tomasza Zienkiewicza

Klub Absolwenta Uczelni Łazarskiego oraz Dział Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych serdecznie zapraszają na wystawę fotografii Tomasza Zienkiewicza pt. "Sensual by Zieniu". Fotografie będą prezentowane w kampusie Uczelni Łazarskiego (sektor E, I piętro) od 17 lutego.

Tomasz Zienkiewicz

Fotograf skupiający się na pokazywaniu piękna i kobiecości. Jego prace wyróżniają się charakterystycznym stylem, w którym łączy zmysłowość, delikatność oraz emocjonalny klimat zdjęć. Skupia się na tym, by zdjęcie przykuwało uwagę odbiorcy nie tylko pięknem, ale też światłem i wysoką jakością wykonania.Specjalizuje się w fotografii portretowej oraz sensualnej. Współpracuje z najlepszymi specjalistami w branży - modelkami, wizażystami, fryzjerami.

Zobacz też stronę autora i jego profil na Facebooku.

Zapraszamy!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!