Mamy nagrodę za najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną!

Uczelnia Łazarskiego zajęła 3. miejsce w konkursie Genius Universitatis 2015 organizowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Gratulujemy całemu Działowi Marketingu i Rekrutacji!

Uczelnia Łazarskiego zajęła 3. miejsce w konkursie Genius Universitatis 2015 na najbardziej kreatywną kampanię rekrutacyjną uczelni w roku akademickim 2014/2015. Konkurs zorganizowała Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Gala rozdania nagród odbyła się 27 lutego 2015 podczas XXIII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2015 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Uczelnia Łazarskiego otrzymała nagrodę za kampanię " 21 REASONS WHY YOU SHOULD STUDY AT THE LAZARSKI UNIVERISTY".

"Dobry pomysł z 21 powodami by studiować w Łazarskim, serwis zachęca do wejścia dalej. Przyjazne dla studenckiego oka." - mówi jedna z jurorek konkursu, Katarzyna Dragović.

Kampania skierowana jest do zagranicznych kandydatów na studia. Można ją zobaczyć na anglojęzycznej stronie naszej uczelni.

Nad przebiegiem konkursu czuwali znakomici specjaliści w dziedzinie marketingu i nowych mediów:

 • Katarzyna Dragović - praktyk i juror ceniony w największych światowych sieciowych agencjach reklamowych, założycielka Szkoły Mistrzów Reklamy,
 • prof. Jan Garlicki - dyrektor generalny Centrum Badań Marketingowych INDICATOR,
 • Natalia Hatalska - jedna z najbardziej rozpoznawanych osób w blogosferze i branży medialno-reklamowej, członek Rady Marek w konkursie Superbrands,
 • Jacek Szlak - naczelny redaktor "Marketingu przy Kawie", partner Konkursu Genius Universitatis,
 • Przemysław Siwiński - popularyzator technologii mobilnych, autor pierwszego internetowego portalu dla maturzystów Perspektywy.pl i pierwszej aplikacji mobilnej dla kandydatów na studia,
 • Paweł Tkaczyk - ekspert nowoczesnego brandingu, praktyk social media pomagający firmom w tworzeniu silnych marek, autor książek "Zakamarki marki" i "Grywalizacja".

Ich ocenie podlegało 119 prac z 42 uczelni.

Więcej informacji o konkursie i jego laureatach na portalu Perspektywy.pl

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!