Odwiedź Targi Praca.pl w Warszawie

Nieważne, czy szukasz praktyki, stażu czy pracy - Targi Praca.pl to doskonały sposób, aby zaprezentować się przed osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w czołowych firmach z regionu.

Nieważne, czy szukasz praktyki, stażu czy pracy - Targi Praca.pl to doskonały sposób, aby zaprezentować się przed osobami odpowiedzialnymi za rekrutację w czołowych firmach z regionu.

Targi Praca.pl to pierwsze tego typu wydarzenie w Warszawie organizowane przez portal rekrutacyjny Praca.pl. Targi będą realnym miejscem spotkań czołowych pracodawców z grupą ambitnych, zdolnych ludzi skoncentrowanych na rozwoju swojej kariery zawodowej. W przeciwieństwie do innych targów pracy w Warszawie, wydarzenie organizowane przez Praca.pl skierowane jest nie tylko do studentów i absolwentów, ale także do specjalistów posiadających kilkuletnie doświadczenie zawodowe.

Uwaga. Udział w targach jest bezpłatny!

Zarejestruj się już dziś! Dzięki temu zyskasz możliwość zrobienia sobie profesjonalnego zdjęcia do CV, będziesz informowany o nowych firmach z Twojej branży, a także stworzysz profil zawodowy w bazie, którą po targach będą przeglądać pracodawcy.

Do Twojej dyspozycji podczas targów będą doradcy ds. kariery, którzy ocenią Twoje CV i podpowiedzą, co oferuje dla Ciebie dzisiejszy rynek pracy i jaką ścieżkę rozwoju wybrać. Ponadto dajemy możliwość uczestnictwa w wykładach i panelach dyskusyjnych, podczas których dowiesz się, jak dostać się do wybranych firm i jak radzić sobie na obecnym rynku pracy.

Termin: 10-11.03.2015 r. 

Miejsce: Biblioteka Uniwersytecka, ul. Dobra 56/66, Warszawa
Uczelnia Łazarskiego jest w gronie partnerów wspierających Targi Praca.pl.

Polecamy!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!