Nasz student w sesji zdjęciowej dla Santander Universidades

Bardzo miło nam poinformować, że nasz student Bogdan Scherbyna znalazł się w gronie ośmiorga zwycięzców castingu do sesji zdjęciowej promującej Santander Universidades.

Bogdan studiuje prawo oraz pracuje w dziale administracji na naszej uczelni.

Casting skierowany był do osób studiujących w Warszawie. Spośród nich wybrano 4 studentów i 4 studentki. Sesja zdjęciowa z ich udziałem będzie częścią kampanii promocyjnej Santander Universidades.

Więcej informacji o castingu i jego wynikach dostępnych jest na stronie Organizatora. Uczelnia Łazarskiego jest partnerem programu Santader Univeridades, który powstał w celu wzmacniania zaangażowania Banco Santander - udziałowca strategicznego Banku Zachodniego WBK - w rozwój szkolnictwa wyższego. Ideą przewodnią było przekonanie, że warto inwestować w rozwój społeczeństwa kraju, w którym prowadzi się działalność, a najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu jest wsparcie szkół wyższych jako głównego motoru rozwoju społeczeństwa.

Pełne informacje o współpracy dostępne na naszej stronie.

Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na efekty sesji!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!