II Bieg SGH - dowiedz się więcej!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych udziałem w II Biegu SGH jutro, 27 marca, do holu sektora C. Organizatorzy imprezy będą do Waszej dyspozycji przy wystawionym standzie informacyjnym już od godziny 10:00.
II Bieg SGH odbędzie się już 19 kwietnia br. Do pokonania jest dystans 5 km. Wszystko to w szczytnym celu - pomocy dzieciom z Fundacji "Spełnionych Marzeń". Żyjesz w ciągłym biegu? Zatrzymaj się, weź głęboki oddech i rozejrzyj się. Znacznie łatwiej jest wtedy skupić się na celu. Nasz cel jest konkretny: pomagamy podopiecznym Fundacji "Spełnionych marzeń" w walce z chorobą. Bo nie tylko Tobie ciężko jest czasem złapać oddech. Jesteś już gotowy do startu? Przygotuj się, biegniemy wspólnie! Bieg to ruch, akcja, działanie, pasja. Działając wspólnie możemy osiągnąć podwójne efekty! Zobacz więcej informacji na stronie Biegu.
Koniecznie dołącz do wydarzenia na FB!
 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!