Mamy złoto! Nasz student najlepszy w pływaniu!

W czwartek, 14 maja odbyły się Finały Akademickich Mistrzostw Warszawy i Mazowsza w pływaniu, w których po raz kolejny Yauheni Puzan i Uladzislau Siantsiurau godnie reprezentowali naszą uczelnię.

W efekcie zmagań Yauheni Puzan pokonując dystans 50m stylem motylkowym z czasem 25,29 s, został mistrzem i zdobył złoty medal!

Nasz drugi reprezentant Uladyslau Siantsiurau zajął 8. miejsce na 50 m stylem grzbietowym, do mety docierając z czasem 30,39 s.


Po wszystkich czterech 4 rzutach, w których nasi reprezentanci dzielnie walczyli z konkurencją nasza uczelnia zajmuje 8. miejsce w kwalifikacji końcowej.

 
Brawo panowie! Oby tak dalej!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!