Zapraszamy na Dzień Integracyjny Uczelni Łazarskiego 24 września

Warto wiedzieć, gdzie spędzi się najbliższe kilka lat życia... dlatego już 24 września niesamowita okazja, by poznać studentów, pracowników i kampus Waszej nowej szkoły. Zapraszamy na Dzień Integracyjny Uczelni Łazarskiego!

Przygotowaliśmy nie lada atrakcje!

Zaczynamy super spotkaniem z naszymi absolwentami, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i podzielą się swoimi wspomnieniami z Łazarskiego.

Następnie podzieleni na grupy będziecie musieli wykazać się zmysłem orientacyjnym, bystrością i kreatywnością podczas Gry, którą dla Was przygotowaliśmy. Uwaga. Dla najlepszych zespołów nagrody - niespodzianki!

Po Grze zapraszamy na piknik na dziedzińcu Uczelni, gdzie zrelaksujecie się i odpoczniecie. Do Waszej dyspozycji będą uczelniany bar i food trucki. 

To nie koniec! Potem specjalny autokar zabierze Was na wycieczkę po Warszawie, a przewodnik opowie kilka ciekawych faktów. Gwarantujemy, że nawet rodowity warszawiak dowie się czegoś nowego ;)

Po tak intensywnym dniu nie pozostaje nam nic innego jak zawieść Was do lokalu, w którym dokonamy zwieńczenia Integracji :D  Bar Warszawa (tuż przy kolumnie Zygmunta) już na Was czeka!


Program:

 1. 10:00 - 10:45 - Wykład rozpoczynający: #studiujdobrze. Historie z życia wzięte". - aula 58 POL/ANG
 2. 11:00 - 11:10 Wyjaśnienie zasad gry "Discover Lazarski University" (regulamin dostępny na dole strony) - aula 58 POL/ANG
 3. 11:15 - Podział na grupy Rondo/aula 58
 4. 11:30 - Start gry Rondo/aula 58
 5. 15:30 - Koniec gry i ogłoszenie wyników - Rondo/aula 58
 6. 16:00 - Ogłoszenie wyników + Integracja na dziedzińcu Uczelni
 7. 16:30 - Wycieczka autokarem po Warszawie
 8. 19:00 - Impreza w Barze Warszawa

Aby wziąć udział w tej niezapomnianej imprezie, koniecznie wyślij maila na adres:dzien.integracyjny@lazarski.edu.pl, w tytule wpisz: Dzień Integracyjny, a w treści:imię i nazwisko, numer Twojego albumu i język, w którym się komunikujesz - polski lub angielski.

Dołącz też do wydarzenia na FB!

Do zobaczenia!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!