Sukces zawodowy naszego absolwenta

Z przyjemnością informujemy, że nasz absolwent Tomasz Chodkiewicz objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży Flotowej wszystkich marek samochodów Grupy PSA w Polsce.

Pan Tomasz będzie odpowiedzialny za sprzedaż marek: Peugeot, Citroën,DS Automibiles. Wcześniej pełnił funkcję Dyrektora Marki Peugeot. Z Grupą PSA jest od 2010 roku, a karierę w branży motoryzacyjnej rozpoczął już w 1999 roku w Fiat Auto.

Więcej informacji o zmianach kadrowych w GRUPIE PSA dostępnych jest TUTAJ

Pan Tomasz jest absowlentem studiów magisterskich z ekonomii, które ukończył na naszej uczelni w 2002 roku.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!