Konferencja: Polityka zagraniczna Rosji pod rządami Władimira Putina 5 maja

Katedra Międzynarodowych Stosunków Politycznych i Koło Naukowe Młodych Dyplomatów serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji naukowej.

Temat: Polityka zagraniczna Rosji pod rządami Władimira Putina - jej cele i skutki dla stosunków międzynarodowych

Kiedy?

5 maja 2016, godz.10:00

Gdzie?

Uczelnia Łazarskiego, sala 130

Osoby chcące wygłosić referat mogą zgłaszać się do 15.04.2016. Warunkiem wystąpienia jest napisanie publikacji (ok. 15 stron).

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego [POBIERZ TUTAJ] i przesłanie go na adres: mateusz.czasak@gmail.com

Zapraszamy!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!