Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego

18 czerwca 2016 r. (sobota) w godzinach 10:00 - 15:00, na terenie Uczelni Łazarskiego (Warszawa, ul. Świeradowska 43, 10 minut pieszo od Metra Wilanowska) w ramach obchodów 100-lecia włączenia Mokotowa do Warszawy odbędzie się 5. edycja akcji "Dzień Zdrowia na Uczelni Łazarskiego".
Jej celem jest popularyzacja zasad profilaktyki zdrowotnej i zachęcenie do prowadzenia właściwego stylu życia, a także edukacja społeczeństwa. Dotychczas przeprowadziliśmy w sumie 3600 badań i konsultacji specjalistycznych - przypomina Ewelina Milan, koordynator Działu Studenckich Inicjatyw Zewnętrznych. W trakcie tegorocznego wydarzenia będzie można wykonać: EKG, spirometrię, badanie ciśnienia tętniczego krwi, poziomu cukru, słuchu, badanie składu ciała oraz Vega Test - jest to bezinwazyjna metoda diagnostyczna na wykrywalność pasożytów, patogenów, pierwotniaków, wirusów i bakterii za pomocą  bio rezonansu magnetycznego - mówi Gracjan Krupski, wiceprezes Fundacji Uczelni Łazarskiego. Zapraszamy również do skorzystania z konsultacji położnych, dietetyka, trenera personalnego i psychologów, przez obecnych na akcji specjalistów będzie także przekazywana wiedza na temat brafittingu. Uczestnicy będą mogli bezpłatnie skosztować naturalnych soków wyciskanych z owoców i warzyw na miejscu. W ramach programu "NIE nowotworom u dzieci" zostanie udostępniony specjalny ambulans, w którym będą wykonywane profilaktyczne badania USG dzieci w wieku od 9 miesięcy do 6 lat (obowiązują wcześniejsze zapisy). Badania są bezpieczne, bezbolesne i bezpłatne. Dzień Zdrowia będzie także dobrą okazją do nauki, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Kto jeszcze nie próbował, będzie mógł sprawdzić swoje siły w nordic walking. Więcej informacji znajdziecie Państwo w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego- www.absolwenci.lazarski.edu.pl.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!