Uczelnia Łazarskiego i PayEye - zapraszamy na spotkanie

Uczelnia Łazarskiego i PayEye - rewolucyjna firma, tworząca przyszłość biometrycznych płatności - zapraszają na fascynujące spotkanie, którego tematem będą innowacje w płatnościach oraz trendy rynkowe. Spotkanie odbędzie się w ramach "Masterclass by PayEye"
eyepay pics

Zapomnijcie o portfelach, smartfonach i kartach! Teraz opłacajcie wszystko jednym spojrzeniem! PayEye wykorzystuje biometrię tęczówki oka do bezpiecznych i wygodnych transakcji. Nasze oczy to klucz do natychmiastowych i stylowych płatności.
Dowiecie się, jak PayEye podbija świat w partnerstwie z firmami takimi jak Komputronik, Carrefour i Marriott. To dopiero początek! Czy słyszeliście o ich udanych programach pilotażowych i planach ekspansji w Europie i poza nią?
Czekamy na Was na spotkaniu, gdzie przy pomocy przedstawiciela firmy PayEye Radosława Dobrołęckiego poznacie technologię przyszłości stworzoną przez zespół 100 inżynierów i naukowców! Dołączcie do nas i stańcie się częścią innowacyjnej rewolucji w świecie płatności! 
Uczelnia Łazarskiego, sala 36, środa, godz. 13:25. Do zobaczenia!

Lazarski among the top universities!

  • The Faculty of Law and Administration took I place in the 17th Ranking of Law Faculties of "Dziennik Gazeta Prawna" (2023.)  
  • Lazarski University became a leader in the category of business education in the study "Trustworthy Brand", conducted by the publisher of the monthly magazine My Company Poland and the research institute Kantar Poland S.A.  
  • According to the prestigious Perspektywy ranking, we are ranked 4th among non-public universities in Poland.  
  • The high level of the medical faculty at Lazarski Universitywas positively evaluated again by the Presidium of the Polish Accreditation Committee with the resolution No. 838/2023 of September 18, 2023.

The distinctions and awards say a lot about the quality of education we provide!