Uczelnia Łazarskiego i PayEye - zapraszamy na spotkanie

Uczelnia Łazarskiego i PayEye - rewolucyjna firma, tworząca przyszłość biometrycznych płatności - zapraszają na fascynujące spotkanie, którego tematem będą innowacje w płatnościach oraz trendy rynkowe. Spotkanie odbędzie się w ramach "Masterclass by PayEye"
eyepay pics

Zapomnijcie o portfelach, smartfonach i kartach! Teraz opłacajcie wszystko jednym spojrzeniem! PayEye wykorzystuje biometrię tęczówki oka do bezpiecznych i wygodnych transakcji. Nasze oczy to klucz do natychmiastowych i stylowych płatności.
Dowiecie się, jak PayEye podbija świat w partnerstwie z firmami takimi jak Komputronik, Carrefour i Marriott. To dopiero początek! Czy słyszeliście o ich udanych programach pilotażowych i planach ekspansji w Europie i poza nią?
Czekamy na Was na spotkaniu, gdzie przy pomocy przedstawiciela firmy PayEye Radosława Dobrołęckiego poznacie technologię przyszłości stworzoną przez zespół 100 inżynierów i naukowców! Dołączcie do nas i stańcie się częścią innowacyjnej rewolucji w świecie płatności! 
Uczelnia Łazarskiego, sala 36, środa, godz. 13:25. Do zobaczenia!

Kwiecień 2024
wt. śr. czw. pt. sob. ndz. pon.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!