Poznajcie pierwszych absolwentów kierunku MBA w Ochronie Zdrowia!

30 września 2023 r. w Katowicach celebrowaliśmy zakończenie I edycji prestiżowego programu MBA w Ochronie Zdrowia organizowanego przez Uczelnię Łazarskiego, Gdański Uniwersytet Medyczny oraz Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Dyplomy wręczono po raz pierwszy, ale to nie ostatni tak ważny projekt w naszej wspólnej historii kształcenia liderów ochrony zdrowia.
DG30092023 153

W Dyplomatorium udział wzięli:
<ul><li><span class="x193iq5w"><strong><span>dr Małgorzata Gałązka-Sobotka</span></strong></span><span class="x193iq5w"><span>, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, </span></span></li><li> <span class="x193iq5w"><strong><span>prof. dr hab. Maciej Rogalski</span></strong></span><span class="x193iq5w"><span>, Rektor Uczelni Łazarskiego, </span></span></li><li> <span class="x193iq5w"><strong><span>dr hab. n. med. Oskar Kowalski</span></strong></span><span class="x193iq5w"><span>, prof. Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Prorektor Kształcenia Podyplomowego i Promocji Uczelni.</span></span></li></ul>
„Za nami pierwsza edycja programu certyfikowanego przez Uczelnię Łazarskiego, Gdański Uniwersytet Medyczny i Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Uroczystość wręczenia dyplomów była wspaniała <br /> i niezwykle wzruszająca, przepełniona serdecznością&nbsp; i koleżeńską życzliwością. Właśnie pożegnaliśmy słuchaczy, którzy przez ostatnie dwa lata z ogromnym wysiłkiem inwestowali w siebie oraz kapitał relacji, który będzie procentował w kolejnych latach. Gdy obserwuję naszych absolwentów, to widzę, że inwestycja w dalsze kształcenie, szczególnie w obszarze zdrowia, ma wysoką stopę zwrotu. Praca z ambitnymi menadżerami ochrony zdrowia napełnia mnie osobiście wielką satysfakcję i dumą. Dziękuję za ostatnie dwa lata, serdecznie Wam gratuluję oraz z całego serca życzę dalszych sukcesów zawodowych oraz prywatnych!” -<strong> </strong>dodaje <strong>dr Małgorzata Gałązka-Sobotka</strong>, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego, dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia oraz Center of Value Based Healthcare Uczelni Łazarskiego.
Program MBA w Ochronie Zdrowia to unikalne połączenie wiedzy, kompetencji i doświadczenia w kształceniu podyplomowym kadr sektora ochrony zdrowia trzech uczelni akademickich wyróżniających się na rynku krajowym i zagranicznym, wysoko ocenianych przez krajowe i międzynarodowe instytucje zajmujące się oceną szkół wyższych.&nbsp;
Modułowy charakter proponowanego programu pozwala słuchaczom elastycznie do swoich zainteresowań i ścieżki kariery kształtować zakres studiów umożliwiając wybór jednej z trzech uczelni, w której będzie realizowany moduł podstawowy i dyplomowy oraz elastyczne komponowanie portfela modułów specjalistycznych z oferty uczelni partnerskich.
Wyróżnieniem programu jest kadra wykładowców, wśród której ponad 95% stanowią praktycy prawa i zarządzania w sektorze ochrony zdrowia oraz wybitni akademicy, z doświadczeniem badawczym i szkoleniowym w sektorze zdrowia.
Rekrutacja na kolejną edycję programu odbywa się jednocześnie na trzech uczelniach partnerskich i potrwa <strong>do połowy października br.</strong>
Wszelkie informacje dotyczące zakresu studiów, ich organizacji oraz kryteriów rekrutacyjnych dostępne są na stronie <link http://www.mbawochroniezdrowia.pl>www.mbawochroniezdrowia.pl</link&gt;

1st place
in the ranking of Dziennik Gazeta Prawna

 

Our engagement and innovative approach have been awarded with numerous prestigious prizes or acknowledgments!

 

Join Lazarski today and #Experience education with us!

Learn more about the fields of study of the Faculty of Law and Administration

1st place
in the ranking of Rzeczpospolita daily

 

Our engagement and innovative approach have been awarded with numerous prestigious prizes or acknowledgments!

 

Join Lazarski today and #Experience education with us!

Learn more about the fields of study of the Faculty of Law and Administration