Digital business

specjalizacja na kierunku Zarządzanie II stopnia

Trwa rekrutacja międzysemestralna

Pragniesz odnieść sukces w dynamicznym i projektowym środowisku pracy?
Trwa rekrutacja międzysemestralna

Przyjęcia na studia wyłącznie z procedury przeniesienia, uznania dorobku zawodowego oraz uznania pokrywających się przedmiotów.

Digital marketing to wszystkie wszystkie działania marketingowe prowadzone w kanałach cyfrowych. Digital marketing daje możliwość skutecznej komunikacji z klientami, precyzyjne definiowanie ich potrzeb, kreowanie wizerunku marki - a wszystko to przy wykorzystaniu wielu kanałów komunikacji np. media społecznościowe, content marketing, poczta elektroniczna czy optymalizacja SEO. Niewątpliwymi zaletami marketingu cyfrowego jest realizacja koniecznych działań w krótkim czasie i stosunkowo niskie koszty prowadzonych kampanii. Chcąc osiągnąć optymalne efekty, musisz zadbać o stworzenie przemyślanej strategii i konsekwentną realizację celów.

Studenci, którzy zdecydują się na tę specjalność,  będą w stanie określać najefektywniejsze kanały marketingu interaktywnego. Będą potrafili wykorzystać w sposób praktyczny digital marketing w synergii z innymi kanałami komunikacji. Poznają także standardy mierzenia efektywności prowadzonych działań.


Opis specjalności

Specjalność "Digital Business" na kierunku Zarządzanie umożliwia studentom zdobycie niezbędnych umiejętności w obszarze nowoczesnych strategii marketingowych i biznesowych online. Studenci nauczą się planowania, wdrażania i analizy efektywności kampanii cyfrowych, rozwijając kompetencje niezbędne w dzisiejszym środowisku biznesowym.

Opiekun specjalności

Michał Pienias

 • Absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego (2007). Doktoryzował się na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego (2012).
 • Od 2014 roku wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji oraz na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego.

Dowiedz się więcej

Korzyści z wyboru studiów

Kluczowe kompetencje:

planowanie strategii kampanii cyfrowych,

wdrażanie narzędzi marketingowych

analizowanie efektywności kampanii

Efektywna forma studiów:

 • sekwencyjny system zajęć umożliwiający łączenie nauki z pracą

ZAJAWKA 32954


Połączenie teorii z praktyką:

 • studenci nie tylko zdobywają teoretyczne podstawy kampanii online, ale również mają możliwość bezpośredniego zastosowania wiedzy w realnych sytuacjach

Praktyczne podejście:

 • skupienie się na praktycznych aspektach danego obszaru pomaga w lepszym zrozumieniu, jak zastosować teorię w praktyce oraz jak radzić sobie z rzeczywistymi wyzwaniami

Wiedza od ekspertów:

 • studenci uczą się od osób, które posiadają głęboką ekspertyzę w danej dziedzinie, co gwarantuje aktualność informacji i ich praktyczne zastosowanie.

ZAJAWKA 32950


Studia na specjalności "Digital Business" to strategiczna inwestycja, umożliwiająca dostosowanie się do dynamicznego środowiska biznesowego poprzez zrozumienie i wykorzystanie nowoczesnych technologii. Program kładzie nacisk na efektywność, innowacje i adaptację do szybkich zmian, umożliwiając studentom wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie e-commerce, marketingu online oraz analizy danych. Studia na tej specjalności rozwijają również postawę przedsiębiorczą, zachęcając do inicjatywy i tworzenia nowatorskich rozwiązań. 

Kadra

Cennik i zniżki

 rok 1rok 2
Ilość rat: 112240 PLN12960 PLN
Ilość rat: 26120 PLN6480 PLN
Ilość rat: 43060 PLN3240 PLN
Uniquely enhance 2.0 communities without next-generation outsourcing. Intrinsicly orchestrate an expanded array of e-services vis-a-vis global web services. Authoritatively develop high standards in leadership for resource sucking vortals. Uniquely aggregate standardized portals before seamless portals. Monotonectally.
Uniquely enhance 2.0 communities without next-generation outsourcing. Intrinsicly orchestrate an expanded array of e-services vis-a-vis global web services. Authoritatively develop high standards in leadership for resource sucking vortals. Uniquely aggregate standardized portals before seamless portals. Monotonectally.

Zasady rekrutacji

 1. Zarejestruj się online

Na studia w Łazarskim możesz zapisać się naprawdę łatwo:

 i rozpocznij proces aplikacji na studia!

 

 1. Dokonaj opłaty rekrutacyjnej i złóż dokumenty
   
 • Opłata rekrutacyjna to 85 zł* (dane do przelewu znajdują się na Koncie Kandydata po rejestracji online)
 • *Absolwenci studiów wyższych i podyplomowych Uczelni Łazarskiego zwolnieni są z opłaty rekrutacyjnej.
 • Opłata rekrutacyjna jest bezzwrotna. Jest zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów.

 

 1. Dostarcz dokumenty do Biura Rekrutacji

 

 1. Jesteś studentem!
  • Witaj w gronie studentów Uczelni Łazarskiego! (Decyzję o przyjęciu na studia otrzymasz mailem oraz znajdziesz ją na swoim Koncie Kandydata.)

Przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, które ułatwią Ci pierwsze dni nauki: Niezbędnik studenta

 

Digital business
język wykładowy:
polski
czas trwania studiów:
2 lata
wydział:
stopień studiów:
Studia II stopnia
forma studiów:
 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne
Zarejestruj się