International Week 2014

Dołącz do International Week!

Usunięto obraz.

 

 

 

 

 

 

 

Uczelnia Łazarskiego już po raz trzeci organizuje International Week. W tym roku odbędzie się w dniach 12-16 maja 2014 r.

Głównym celem tygodnia jest zaoferowanie wszystkim zainteresowanym studentom i absolwentom międzynarodowej wiedzy i doświadczenia w formie wykładów wygłoszonych przez naszych gości. W tym roku gościmy przedstawicieli Norwegii, Niemiec, Włoch, Szwecji, Turcji, Estonii, Węgrzech, Belgii i Hiszpanii. Wszyscy uczestnicy są specjalistami w swoich dziedzinach, biegłymi w danej dyscyplinie naukowej, posiadają duże doświadczenie zawodowe i nieustannie poszerzają swoje poglądy i wiedzę.

Dzięki międzynarodowemu środowisku jakie zagości na Uczelni, oferujemy różnorodne, zróżnicowane tematycznie wykłady, które pozwolą studentom zapoznać się z różnymi opiniami i na nowo formułować własne poglądy.

Wszyscy studenci są mile widziani na każdych spotkaniach i mogą uczestniczyć we wszystkich interesujących ich zajęciach prowadzonych przez naszych gości.

Program trzeciego International Week obejmuje:

  • wykłady, warsztaty i prezentacje dla studentów wszystkich kierunków i programów studiów: prawo, ekonomia, zarządzanie, stosunki międzynarodowe
  • konferencję "The agreement on the free trade zone: political, economical, and social aspects of the USA and EU

Konferencja odbędzie się 13 maja 2014 r., o godzinie 12.30, aula 130.

Profesorowie z Uczelni Łazarskiego, profesorowie wizytujący i studenci wygłoszą referaty i wezmą udział w dyskusji dotyczącej efektów przedmiotowej umowy.

Jeśli mają Państwo wiedzę na ten temat i są gotowi ją rozpowszechnić, serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji i do wygłoszenia referatu.

  • targi uczelni partnerskich - prezentacja zagranicznych uniwersytetów, materiały promocyjne, ulotki, możliwość spotkania przedstawicieli uczelni
  • działalność kulturalna

Serdecznie zapraszamy do udziału w International Week i możliwości doświadczania współpracy w międzynarodowym środowisku naukowym! 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Richardem Ozolsr.ozols@lazarski.edu.pl

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!