Zapraszamy na Lazarski Bussines Lunch

Koło Naukowe Investment Banking Club i Katedra Finansów i Bankowości zapraszają na spotkanie pt."Bezpieczeństwo Polski we współczesnym świecie w ujeciu geopolitycznym,wojskowym i bezpieczeństwa energetycznego" z dr. Witoldem Waszczykowskim.
dr witold waszczykowski

<p>Spotkanie odbędzie się 1 kwietnia (środa) o godz. 10:00 w sali 562 na Uczelni Łazarskiego.</p><p>O prowadzącym:</p><p>&nbsp;Dr Witold Waszczykowski</p><p><br />Historyk, politolog, dyplomata. Doktor nauk humanistycznych. Ukończył Uniwersytet Łódzki, University of Oregon, odbył studia podyplomowe w Genewie oraz specjalistyczne kursy w ośrodkach NATO i USA.</p><p>Był pracownikiem naukowym i wykładowcą m.in.: Uniwersytetu Łódzkiego, Warszawskiego, Wyższej Szkoły Biznesu w N. Sączu, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej, Akademii Obrony Narodowej, Wyższej Szkoły Handlu i Prawa w Warszawie oraz w Toruńskiej Szkoły Wyższej. Wykładał również w Uczelni Łazarskiego. Obecnie adiunkt w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.</p><p>W latach 1992 - 2008 w MSZ był zastępcą Przedstawiciela RP przy NATO, ambasadorem w Iranie, Podsekretarzem Stanu (negocjatorem porozumienia z USA o tarczy antyrakietowej).</p><p>W latach 2008 - 2010 pełnił funkcję zastępca Szefa BBN.</p><p>Od 2011 poseł VII kadencji Sejmu RP, wiceprzewodniczący komisji spraw zagranicznych. Specjalny sprawozdawca Zgromadzenia Parlamentarnego NATO ds. Bałkanów Zachodnich oraz Ukrainy.</p><p>Organizatorzy:</p><p>- Investment Banking Club<br />-&nbsp;<a href="http://www.lazarski.pl/wydzialy/wydzial-ekonomii-i-zarzadzania/wladze-i…; target="_blank">Katedra Finansów i Bankowości Uczelni Łazarskiego</a><br />&nbsp;</p><p>Zapraszamy!<br />&nbsp;</p>

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVIII Rankingu "Dziennik Gazeta Prawna” (2024 r.)
  • Wydział Prawa i Administracji jest także na 1. miejscu wg XIII rankingu dziennika Rzeczpospolita (2024 r.)
  • jesteśmy w pierwszej czwórce w prestiżowym rankingu magazynu Perspektywy 
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Cieszymy się, że nasze starania są doceniane!