Kwestura

Kwestura - Obsługa studentów i wypłaty stypendiów

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 463
sektor D, piętro II, pokój 205

Godziny pracy:
- poniedziałek, wtorek, czwartek, godz. 8:00 - 16:00
- sobota, godz. 10:00 - 14:00

Kwestura

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Płace

kwestura@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor E, I piętro, pokój 133

Kwestor Uczelni Łazarskiego

Iwona Żuchowska

i.zuchowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 460
sektor D, II piętro, pokój 301a

Samodzielna księgowa

Joanna Jaworska

j.jaworska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Księgowa

Lidia Dukaczewska

l.dukaczewska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Księgowa

Magdalena Środoń

m.srodon@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 488
sektor D, II piętro, pokój 203

Samodzielna księgowa

Jolanta Redlińska

j.redlinska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 488
sektor D, II piętro, pokój 203

Samodzielna księgowa

Beata Korejwa

b.korejwa@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 445
sektor D, II piętro, pokój 203a

Konsultant ds. rozliczeń ze studentami

Beata Borowiecka

b.borowiecka@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 444
sektor D, II piętro, pokój 205

Specjalista ds. rozliczeń finansowych ze studentami

Katarzyna Wójtowicz

k.wojtowicz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 532
sektor D, II piętro, pokój 205

Specjalista ds. rozliczeń finansowych ze studentami

Dorota Dąbrowska

d.dabrowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 531
sektor D, II piętro, pokój 205

Asystent Działu Kwestura

Weronika Szlasa

w.szlasa@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Samodzielna księgowa

Monika Wyra

m.wyra@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 445
sektor D, II piętro, pokój 203a

Samodzielna księgowa

Marzena Kowarzyk

m.kowarzyk@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 445
sektor D, II piętro, pokój 203a

Samodzielna księgowa

Alina Stola-Perek

a.stola@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 461
sektor D, II piętro, pokój 201

Kierownik ds. płac

Anna Sobkowicz

a.sobkowicz@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor D, II piętro, pokój 202

Specjalista ds. płac

Agnieszka Sadowska

a.sadowska@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor D, II piętro, pokój 202

Specjalista ds. płac

Urszula Dziemdziela

u.dziemdziela@lazarski.edu.pl
tel. (+48) 22 54 35 462
sektor D, II piętro, pokój 202

  

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!