Zakwaterowanie

Potrzebujesz zakwaterowania?

Postaramy się pomóc w znalezieniu najlepszego możliwego rozwiązania dla naszych studentów. Jednocześnie informujemy, że nie gwarantujemy zakwaterowania, ponieważ żaden z poniżej przedstawionych akademików nie należy do Uczelni Łazarskiego.
 

Wszyscy nowi studenci Uczelni Łazarskiego mogą ubiegać się o zakwaterowanie. Przydział miejsca zależy od liczby dostępnych pokoi w chwili złożenia aplikacji.

Studenci, którzy chcą znaleźć miejsce do zamieszkania, muszą najpierw wypełnić

Formularz zakwaterowania

Prosimy pamiętać, że Dział Zakwaterowania nie gwarantuje, że otrzymasz dokładne to miejsce, o które się ubiegasz, ponieważ pokoje są przydzielane na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

 

Dział Zakwaterowania

Pokój 263, Sektor F, II piętro

(+48) 22 54 35 515 
(+48) 502 373 084
accommodation@lazarski.edu.pl

biuro czynne w godzinach: 

poniedziałek10.00 - 16.00
wtorek12.30 - 18.00
środa10.00 - 16.00
czwartek8.00 - 16.00 (praca zdalna)
piątek8.00 - 16.00

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!