Uczelnia Łazarskiego partnerem projektu społecznego

"Warszawo zwolnij! Tyle historii, ile ludzi..." to projekt społeczny, który ma rozwiązać problem pośpiechu Warszawiaków. Wydarzenie organizują maturzyści z Warszawy w ramach "Zwolnionych z Teorii", a nasza uczelnia jest jednym z partnerów projektu.
"Warszawo zwolnij! Tyle historii, ile ludzi..." to długoterminowe wydarzenie zakładające dotarcie do jak największej liczby osób z całej Warszawy, nie tylko rdzennych mieszkańców, ale także tych przyjezdnych. Wydarzenie organizują maturzyści z Warszawy w ramach "Zwolnionych z Teorii", a nasza uczelnia jest jednym z partnerów projektu. - Pragniemy pomóc ludziom zwolnić i zastanowić się nad swoim życiem, ich przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. W tym celu poprosimy, żeby opowiedzieli jak znaleźli się w Warszawie, zrobimy im zdjęcie en face oraz zapytamy o życzenia/marzenia na przyszłość. Z zebranych materiałów wykonamy wystawę, by nawet Ci, którzy nie wzięli bezpośredniego udziału w projekcie mogli na chwilę zwolnić przed portretami, które udało nam się uchwycić - mówią koordynatorzy projektu. Masz pytania? Chcesz dołączyć do projektu i opowiedzieć swoją historię? Nasza studentka Olga już to zrobiła. Poznaj jej historię. Skontaktuj się z kierownikiem projektu - Anną Kozioł, tel. 669 050 686, e-mail: warszawozwolnij@gmail.com. Dołącz do społeczności "Warszawo zwolnij! Tyle historii, ile ludzi..." na Facebooku! Polecamy!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!