VII Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego

6-7 maja 2015 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się największe akademickie wydarzenie związane z prawem i biznesem - Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego.

To już siódma edycja organizowana przez Koło Naukowe Prawa Bankowego oraz Koło Naukowe Prawa Rynków Kapitałowych działające na Uniwersytecie Warszawskim.

W trakcie pierwszego dnia paneliści i mówcy skupią się na temacie "Private Banking- ideał bankowości", natomiast drugiego dyskutować będą o prawie rynków kapitałowych, poruszając temat "Rewolucja czy Ewolucja? Perspektywy polskiego rynku kapitałowego". 

W Radzie Programowej Kongresu zasiadają: prof. dr hab. Hanna Gronkiewicz - Waltz, prof. dr hab. Marek Wierzbowski, prof. dr hab. Aleksander Chłopecki oraz dr Paweł Widawski.

Wśród organizatorów znalazła się Agata Pawlas - studentka Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego oraz członkini Koła Naukowego Prawa Bankowego.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie Kongresu.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Dlatego grono naszych wykładowców to ponad 250 najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa.

 • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
 • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
 • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
   
 • Uczelnia Łazarskiego została liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska S.A. 
   
 • Według prestiżowego rankingu Perspektywy jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce. 
   
 • Wysoki poziom kierunku lekarskiego na Uczelni Łazarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!