Rekrutacja

Poznaj ofertę

 

Dlaczego warto wybrać Uczelnię Łazarskiego?

 


ŁAZARSKI W CZOŁÓWCE UCZELNI WYŻSZYCH

Wysoki poziom kształcenia poparty wynikiem globalnego rankingu U-Multirank przygotowanego na zlecenie Komisji Europejskiej. Według prestiżowego rankingu Perspektyw jesteśmy na 3. miejscu wśród niepublicznych uczelni magisterskich.
 


WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE - NAJWYŻSZE ZAROBKI

Zainwestuj w siebie i dołącz do grona najlepiej zarabiających absolwentów na rynku! Absolwenci ekonomii i stosunków międzynarodowych zarabiają najwięcej wśród absolwentów wszystkich uczelni niepublicznych (na podstawie danych ELA).
 


NAJLEPSZY WYDZIAŁ PRAWA I ADMINISTRACJI

Studiuj najlepsze prawo! Od 10 lat nasz Wydział Prawa i Administracji jest niekwestionowanym liderem wśród uczelni niepublicznych w rankingu Dziennika Gazety Prawnej. Nasze prawo szczyci się też najwyższą z możliwych, wyróżniającą oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej.
 


JEDEN KIERUNEK – DWA DYPLOMY

Nie musisz wyjeżdżać, by ukończyć zagraniczną uczelnię! Nasze anglojęzyczne programy studiów tworzymy wspólnie z prestiżowym brytyjskim Uniwersytetem. Dlatego studiując na jednym wybranym kierunku w Łazarskim, możesz uzyskać aż dwa dyplomy – polski i brytyjski.
 


WYBITNI I CENIENI WYKŁADOWCY

Nasi wykładowcy to ponad 250 uznanych ekspertów. Zajęcia prowadzą w sposób interaktywny, dzięki czemu są zawsze blisko Ciebie. Nie tylko przekazują praktyczne umiejętności, ale potrafią zarazić entuzjazmem i pasją. Chętnie porozmawiają z Tobą także po zajęciach – możesz liczyć na mentorską opiekę i pomoc.

 


 

Jak zostać studentem?

 

1. ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE

Na studia w Łazarskim możesz zapisać się naprawdę łatwo i szybko. Wypełnij formularz rekrutacyjny i rozpocznij proces aplikacji na studia.

FORMULARZ REKRUTACYJNY

 

2. WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ KIERUNEK

Programy naszych studiów przygotowujemy pod kątem aktualnych oczekiwań pracodawców. Stale je aktualizujemy i poddajemy kontroli jakości. Dzięki temu masz pewność, że nabędziesz praktyczne i przydatne umiejętności.

ZOBACZ KIERUNKI STUDIÓW
NAWIGATOR KARIERY

 

3. DOKONAJ OPŁATY REKRUTACYJNEJ I ZŁÓŻ DOKUMENTY

Sprawdź, jakie dokumenty musisz złożyć i jakie opłaty wnieść, by dokończyć proces rekrutacji.

SPRAWDŹ OPŁATY
WYMAGANE DOKUMENTY

 

4. ZOSTAŃ STUDENTEM

Witaj w gronie studentów Uczelni Łazarskiego. Przygotowaliśmy zbiór najważniejszych informacji, które ułatwią Ci pierwsze dni nauki. Sprawdź je.

NIEZBĘDNIK STUDENTA

 JESTEŚMY PRZYJAŹNI DLA STUDENTÓW Ze spEcjalnymi potrzebami

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!