Zapisy na egzamin certyfikatowy z języka polskiego od 4 grudnia!

Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej przy Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego zaprasza na państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i B2 w sesji 4-5 lutego 2024 roku.
Zapisy na Egzamin Certfikatowy z Jezyka Polskiego  3

Egzamin odbędzie się w dniach 4 (część pisemna) i 5 (część ustna) lutego 2024.
Zapisy rozpoczną się 4 grudnia 2023 roku o godzinie 10:00.
Prosimy kandydatów o rejestrowanie się przez formularz na stronie&nbsp;<link https://certyfikatpolski.lazarski.pl/B1 _blank>certyfikatpolski.lazarski.pl/B1</link>&nbsp;lub&nbsp;<link https://certyfikatpolski.lazarski.pl/B2 _blank>certyfikatpolski.lazarski.pl/B2</link>&nbsp;w zależności od wybranego poziomu. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo wiadomość dotyczącą dalszego postępowania.
Uwaga! Liczba miejsc na egzamin jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność rejestracji oraz terminowe wniesienie opłaty.
Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z przykładowymi&nbsp;<link https://certyfikatpolski.pl/o-egzaminie/przykladowe-testy-zbiory-zadan/ _blank>testami egzaminacyjnymi</link>.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!