Networking jako sposób na rozwój zawodowy

Biuro Praktyk i Karier Uczelni Łazarskiego zaprasza na cykl Rozwój dalszy nastąpi… poświęcony m.in. planowaniu ścieżki kariery i rozwojowi zawodowemu. Kolejne spotkanie już 23 maja.
RDN... II

Tematyka spotkania:
<ul><li>Do czego można wykorzystać networking? Jak może wpłynąć na karierę?</li><li>Dlaczego warto stworzyć strategię networkingową i jak to zrobić?&nbsp;</li><li>Jak networking wpływa na rozwój kariery i budowanie wizerunku profesjonalisty?</li><li>Do czego jeszcze można go wykorzystać?</li><li>Jak stworzyć skuteczną strategię networkingową, żeby w pełni wykorzystać jej szanse i możliwości?</li><li>Jak introwertycy mogą się w tym odnaleźć i użyć jako narzędzia do budowania sieci kontaktów zawodowych?</li><li>Czym jest networking w oczach introwertyka, a czym - ekstrawertyka?&nbsp;&nbsp;</li></ul>
Spotkanie nt.: Networking jako sposób na rozwój zawodowy odbędzie się <strong>23 maja 2023 r.</strong>, w godz. <strong>18.00-20.00</strong>, w gmachu Uczelni Łazarskiego, w Sali 130.
Gościem spotkania będzie Artur Sójka – mówca i moderator sesji networkingowych, facylitacyjnych, eventów i konferencji biznesowych, praktyk z 16-letnim doświadczeniem na rynku, autor książek i publikacji z zakresu networkingu i sprzedaży przez rekomendacje. Prowadzi Biznes Klub Polska, prężnie rozwijającą się organizację rekomendacji biznesowych.&nbsp;Jako mentor wystąpień publicznych i trener pracuje z najwyższą&nbsp; kadrą menedżerską z wiodących korporacji. Jest współtwórcą i mentorem pięciu Klubów Toastmasters International. W swojej najnowszej książce „Eventworking” wraz z Bernardem Frugą doradza przedsiębiorcom, menedżerom i handlowcom, jak efektywnie korzystać z potencjału konferencji, targów i innych wydarzeń, aby rozwijać swój biznes i pozycję na rynku pracy. Swoją wiedzą dzieli się również jako felietonista Gazety Ubezpieczeniowej oraz Magazynu Sprzedaż 24.
<link 4656 - btn>Formularz rejestracyjny</link>
Uwaga! Na spotkanie warto zabrać swoje wizytówki. Zawsze mogą się przydać.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVIII Rankingu "Dziennik Gazeta Prawna” (2024 r.)
  • Wydział Prawa i Administracji jest także na 1. miejscu wg XIII rankingu dziennika Rzeczpospolita (2024 r.)
  • jesteśmy w pierwszej czwórce w prestiżowym rankingu magazynu Perspektywy 
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Cieszymy się, że nasze starania są doceniane!