Zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw z perspektywy zakupów

Wykład gościnny Macieja Zaleskiego-Ejgierda, prezesa Procurence, nt. koncepcji zarządzania rynkiem dostaw w kontekście praktyk branżowych – 4 kwietnia na Uczelni Łazarskiego.
zrwldzpz

<strong>Maciej Zaleski-Ejgierd</strong>, prezes Procurence, innowacyjnej platformy internetowej dla działów zakupów i zarządzania jakością. Ma piętnastoletnie doświadczenie w konsultingu i zakupach. Zwycięzca konkursu Lider Zakupów PSML 2021. Absolwent London School of Economics i CEMS MiM. Procurence jest finalistą Procurement Leaders World Procurement Awards 2022 (UK) i znajduje się na liście SpendMatters 50-to-Watch (USA).
Tematem wykładu podstawowe koncepcje zarządzania ryzykiem w łańcuchu dostaw w oparciu o praktyki branżowe. Omówione zostaną kluczowe elementy zarządzania ryzykiem, w tym identyfikacja ryzyka, ocenia, mitygacja i monitorowanie. Praktyczne przykłady i studia przypadków zapewnią wgląd w to, jak różne branże zarządzają ryzykiem w łańcuchu dostaw z uwzględnieniem zarządzania dostawcami i przejrzystości łańcucha dostaw.
Wykład gościnny &quot;Zarządzanie ryzykiem w łańcuchu dostaw z perspektywy zakupów&quot;&nbsp;odbędzie się <strong>4 kwietnia</strong> 2023 r. w godz. <strong>12:20-14:20</strong> w gmachu Uczelni Łazarskiego (s. 461).
Organizatorem wykładu jest Wydział Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego. Wstęp wolny dla wszystkich studentów uczelni.

Kwiecień 2024
wt. śr. czw. pt. sob. ndz. pon.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!