Etyczne transformacje w modzie

Zapraszamy na spotkanie z ukraińską projektantką mody, stylistką ubiorów i wizażystką – IRINĄ DZHUS: 7 listopada o godzinie 12.20 do auli 58.
IMG 2669 copy

Od 2007 roku Irina Dzhus współpracuje z wielkimi firmami, magazynami modowymi oraz ukraińskimi celebrytami. Jej koncepcjom zawdzięczają swój wygląd sceniczny Onuka, Dzidzio czy Alina Pash. Jej prace są publikowane w największych magazynach mody zarówno w Europie, jak i w Ameryce czy Azji.
W 2010 roku Irina Dzhus wprowadziła na rynek własną markę awangardowej odzieży i akcesoriów – DZHUS. Jej kolekcje znalazły uznanie na arenie międzynarodowej, zostały docenione za innowacyjny krój oraz wielofunkcyjne zastosowanie. Marka jest przyjazna środowisku, materiały użyte do produkcji spełniają kryteria cruelty free, a filozofia firmy hołduje wyzwaniu świadomej konsumpcji.
Marka DZHUS odnosi wiele sukcesów: w 2019 roku zdobyła nagrodę Cruelty-free Fashion na Best Fashion Awards – najbardziej prestiżowym rankingu mody w Ukrainie, a w 2021 roku ekologiczny projekt DZHUS „Unpacking” otrzymał nagrodę specjalną na Fashion Film Festival w Kijowie.
DZHUS prezentuje kolekcje sezonowe podczas ukraińskich i paryskich tygodni mody. Odzież firmy  jest dostępna w Japonii, Chinach, Portugalii, USA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Kuwejcie i Australii oraz jest sprzedawana online na całym świecie.
Obecnie Irina Dzhus jest wykładowczynią projektowania ubioru w Katedrze Mody w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.
Kolekcje marki DZHUS można zobaczyć na stronie <link http://www.irinadzhus.com/>www.irinadzhus.com</link&gt;.
Serdecznie zapraszamy!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVIII Rankingu "Dziennik Gazeta Prawna” (2024 r.)
  • Wydział Prawa i Administracji jest także na 1. miejscu wg XIII rankingu dziennika Rzeczpospolita (2024 r.)
  • jesteśmy w pierwszej czwórce w prestiżowym rankingu magazynu Perspektywy 
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Cieszymy się, że nasze starania są doceniane!