XIII Kongres EFPA Polska

Hasłem przewodnim konferencji są zrównoważone finanse dla nowego świata. Dowiemy się jak wykorzystywać usługi finansowe odpowiedzialnie i zmieniać świat i życie klientów na lepsze.
rownowaga small shutterstock 1627992451

Przesłania Kongresu:
<ul><li>Społeczność sektora finansowego dzisiaj potrzebuje kultury zaufania, odpowiedzialności i budowania dobra wspólnego.</li><li>Zrównoważone finanse to nie strategia inwestycyjna. To strategia przetrwania i zrównoważonego rozwoju świata.</li><li>Nadajmy nowy sens usługom finansowym dla budowy finansowej odporności i dobrostanu Klientów: edukacja finansowa, potrzeby Klientów, profesjonalne doradztwo.</li></ul>
W programie Kongresu m.in: Debata Oksfordzka - Panel odpowiedzialnych, czyli tych, którzy mają wpływ na wykorzystanie finansów i inwestycji dla dobrej transformacji naszej planety. Bitwę na argumenty nad tezą: Zrównoważone finanse ESG nie uchronią nas przed katastrofą, poprowadzi Grzegorz Nawrocki. W drużynach Propozycji i Opozycji mocne Zawodniczki i Zawodnicy.
XIII Kongres EFPA Polska przeznaczony jest szczególnie dla certyfikowanych doradców finansowych EFPA Polska, menadżerów i ekspertów polskiego rynku kapitałowego i doradztwa finansowego, absolwentów i studentów ostatnich lat studiów, zainteresowanych pracą na rynku finansowym, klientów usług finansowych, przedstawicieli firm partnerskich i organizacji branżowych, a także dla przedstawicieli instytucji regulacyjnych i nadzorczych.
Patronami Kongresu są CFA Society Poland, Giełda Papierów Wartościowych, Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, Związek Banków Polskich, Uczelnia Łazarskiego i Digital University.
Kongres będzie realizowany stacjonarnie&nbsp; i jednocześnie dostępny bezpłatnie online.
<link https://kongres2022.efpa.pl/?utm_campaign=Kongres%20Strona&utm_medium=w… i formularz zapisów &gt;&gt;&gt;</link>

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!