Lotniczy Oskar dla Anny Konert

Anna Konert, Cumulusy, wręczenie nagrody

W sobotę 17 lutego, podczas uroczystej gali plebiscytu CUMULUSY, dr hab. Anna Konert odebrała statuetkę „Osobowość naukowa”. 

Cumulusy to ogólnopolski plebiscyt lotniczy organizowany przez fundację Aviatornia i Air Sports Promotion, aby promować sportowców lotniczych. Prestiżowe statuetki, poza mistrzami sportów lotniczych,  trafiają do autorytetów, promotorów i  pasjonatów lotnictwa. 

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji oraz Dyrektor Lazarski Aviation Academy, prof. Anna Konert, od lat zaangażowana jest w popularyzację wiedzy na temat prawa lotniczego i rozwój tej dziedziny prawa w Polsce. W 2013 roku, została członkiem Komisji Europejskiego Stowarzyszenia Prawa Lotniczego, a Uczelnia Łazarskiego została partnerem komisji. 

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!