POZA BAŃKĄ przedstawia znanych youtuberów w rozmowie „Czy podcasty zbawią media?”

Zapraszamy na czwarte już spotkanie z cyklu POZA BAŃKĄ. Tym razem naszymi gośćmi będą twórcy kanału YT "Dwie Lewe Ręce”, Jakub Dymek i Marcin Giełzak.
Gielzak Dymek

Jeśli słowo lewica kojarzy Ci się tylko z aktywizmem reprezentowanym przez kolorowe włosy nastolatki lub komunizmem, Stalinem, Leninem i Marksem to pozwól, że przebijemy bańkę, w której się znajdujesz. Sprawimy, że zobaczysz świat z zupełnie odmiennej strony i będziesz w stanie zrozumieć, dlaczego inni mogą zacięcie walczyć o sprawy, które z naszej perspektywy mogłyby wydawać się szkodliwe. Rozszerzenie empatii na ludzi spoza naszej bańki pozwala zgłębić ich punkt widzenia, a tym samym zrozumieć istotę problemu. Dopiero wówczas, kiedy zdejmiemy okulary jedynie słusznej ideologii - bo naszej, jesteśmy w stanie prowadzić debaty oraz szukać rozwiązań, które pomogą osiągnąć kompromis i doprowadzić do konstruktywnych rozwiązań.  Tym razem będziemy rozmawiać o roli podcastów w dzisiejszych mediach. Celem cyklu spotkań POZA BAŃKĄ jest przede wszystkim stworzenie możliwości do poznawania odmiennych, często kontrowersyjnych, światopoglądów i ich uwarunkowań. Przyjdź i weź udział w dyskusji, która może zmienić Twoje spojrzenie na obecne wyzwania mediów i rolę lewicy w dzisiejszym świecie. Czekamy na Ciebie 13 marca (środa) o godzinie 18:00 na Uczelni Łazarskiego. Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zaproś także znajomych! Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. Rejestracja pod linkiem.  Kolejne spotkania z cyklu już wkrótce!

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!