Podpisanie porozumienia pomiędzy Uczelnią Łazarskiego a ENAC - Ecole Nationale de l'Aviation Civile

Nawiązanie współpracy z ENAC to kolejny krok w przygotowaniach do 5 cyklu szkoleniowego UTA – Europejskiej Akademii Transportu Lotniczego, który odbędzie się w listopadzie przyszłego roku w Warszawie.
shutterstock 537139369
W spotkaniu pod egidą Anny Konert udział wzięli Piotr Samson, Piotr Kasprzyk, Robert Przybylski, Michał Witkowski, Piotr Dolata, Mateusz Osiecki i Serafina Ogończyk-Mąkowska. Miało ono na celu zaprezentowanie europejskiego szkolenia zawodowego otwartego na potencjał ekosystemu branży transportu lotniczego i produkcji samolotów. 6-tygodniowy cykl szkoleniowy umożliwi lepsze zrozumienie różnych interesariuszy dzięki przedstawicielom w większości pracującym w firmach sektora transportu lotniczego i przemysłu lotniczego. Będzie to innowacyjne podejście do przygotowania się do zrównoważonego rozwoju europejskiego transportu lotniczego. 

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

 

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!