Krajowa Konferencja Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym

Za nami dwa intensywne dni pełne inspirujących dyskusji na Krajowej Konferencji Bezpieczeństwa w Lotnictwie Cywilnym. To wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane przez Uczelnię oraz Urząd Lotnictwa Cywilnego zgromadziło ekspertów, przedstawicieli branży lotniczej i pasjonatów awiacji z całej Polski.
IMG 0303

Otwarcie konferencji odbyło się  przy udziale przedstawicieli ULC oraz władz Uczelni. Niezwykle istotnym momentem była podpisanie umów o współpracy przez Prezesa ULC, Piotra Samsona, i Rektora Uczelni, prof. dr hab. Macieja Rogalskiego, obejmujących m.in. Forum Wymiany Danych SMS oraz Deklaracje dotyczące kultury bezpieczeństwa. Wśród uczestników znaleźli się specjaliści z dziedziny lotnictwa z różnych regionów Polski. Tematyka konferencja skupiała się wokół zagadnień związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem w lotnictwie. Uwagę słuchaczy przyciągnęło szczególnie wystąpienie naszej wykładowczyni, Pani dr Agnieszki Kunert- Diallo. Kolejnego dnia konferencji odbyły się panele dyskusyjne z udziałem kluczowych postaci zarządzających w lotnictwie, w tym Piotra Czecha, Dyrektora Portu Lotniczego im. F. Chopina, Macieja Kozłowskiego, wiceprezesa ULC, Macieja Rodaka, wiceprezesa PAŻP oraz Piotra Wołosa, Dyrektora Pionu Operacyjnego Portu Lotniczego w Rzeszowie. Agenda konferencji została starannie zaplanowana, aby dostarczyć uczestnikom wyczerpującej wiedzy i możliwości wymiany doświadczeń.

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!