Zapisy na egzamin certyfikatowy z języka polskiego od 18 września!

Centrum Nauczania Języka i Kultury Polskiej przy Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego zaprasza na państwowy egzamin certyfikatowy z języka polskiego jako obcego na poziomie B1 i C1 w sesji 18-19 listopada 2023.
Zapisy na Egzamin Certfikatowy z Jezyka Polskiego  3

Egzamin odbędzie się w dniach 18 (część pisemna) i 19 (część ustna) listopada 2023.
Zapisy rozpoczną się 18 listopada 2023 o godzinie 10:00.
Prosimy kandydatów o rejestrowanie się przez formularz na stronie&nbsp;<link https://certyfikatpolski.lazarski.pl/B1 _blank>certyfikatpolski.lazarski.pl/B1</link>&nbsp;lub&nbsp;<link https://certyfikatpolski.lazarski.pl/C1 _blank>https://certyfikatpolski.lazarski.pl/C1</link>&nbsp; w zależności od wybranego poziomu. Po dokonaniu rejestracji otrzymają Państwo wiadomość dotyczącą dalszego postępowania.
Uwaga! Liczba miejsc na egzamin jest ograniczona – o zapisie decyduje kolejność rejestracji oraz terminowe wniesienie opłaty.
Osoby, które chciałyby jeszcze przed testem podszlifować swoją znajomość języka polskiego zapraszamy na kursy przygotowujące do egzaminu certyfikatowego na poziomie B1. Zajęcia rozpoczynają się 2.10 a kończą 15.11.2023 w grupie stacjonarnej oraz odpowiednio 3.10 i 16 11 w grupie online i odbywają się w godzinach 18:00 – 20:30. Kurs obejmuje 36 godzin lekcyjnych (12 spotkań po 3h).&nbsp;<link pl/oferta/kursy-jezykow-obcych/kursy-jezyka-polskiego-jako-obcego/kursy-do-egzaminow-panstwowych/>Więcej informacji</link>. Przykładowe&nbsp;<link https://certyfikatpolski.pl/o-egzaminie/przykladowe-testy-zbiory-zadan/ _blank>testy egzaminacyjne</link>.

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, którą oferujemy!