Absolwentom - gratulujemy raz jeszcze!

14 lipca na uroczystej Graduacji udało nam się spotkać w dużym gronie, cudownie było patrzeć na Waszą radość. Wiemy, że łatwo nie było, więc bądźcie dumni z siebie, drodzy Absolwenci. Ukończyliście studia.
GIL 7157

Wiele sesji, egzaminów, wymagań, zaliczeń, referatów, obrona pracy dyplomowej. Wierzymy, że prócz nauki mieliście też czas na studenckie życie, a to najmilsze i najlepiej wspominane po latach chwile.
Drodzy Absolwenci z dumą i radością patrzyliśmy jak odbieracie dyplomy ukończenia studiów i raz jeszcze serdecznie gratulujemy.
Pożegnania są zawsze trudne, zwłaszcza gdy żegnają się ludzie, którzy przez kilka lat tworzyli jedną wielką uniwersytecką rodzinę. Jednak pamiętajcie, że nawet po ukończeniu studiów drzwi Uczelni Łazarskiego są dla Was zawsze otwarte.
Na Uczelni Łazarskiego staramy się kreować atmosferę sprzyjającą budowaniu przyjaźni. Marzymy o tym, aby relacje, które łączą uczelnię i słuchaczy nie kończyły się wraz z otrzymaniem dyplomu. W tym celu powstał Klub Absolwenta&nbsp;<link https://alumni.lazarski.pl/pl/ _blank>Lazarski Alumni</link>, do którego serdecznie zapraszamy. Chcemy być z Wami w stałym kontakcie i przyglądać się Waszym sukcesom.
Zapraszamy do galerii zdjęć z Graduacji, które są dostępne na&nbsp;<link http://graduacja.lazarski.pl/ _blank>graduacja.lazarski.pl</link>

Dlaczego Łazarski?

Jesteśmy ośrodkiem naukowo dydaktycznym, który umiejętnie łączy innowacyjne standardy edukacji z tradycyjnymi celami kształcenia.

Budujemy społeczność opartą na zdobywaniu wiedzy od najznakomitszych mistrzów. Grono naszych wykładowców to wybitni eksperci w dziedzinie ekonomii, polityki, lotnictwa i prawa!

  • Uczelnia Łazarskiego jest w czołówce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce: w tegorocznym rankingu Perspektyw zajęliśmy 4 miejsce wśród uczeni niepublicznych
  • mamy uprawnienia do nadawania stopnia doktora oraz doktora habilitowanego na wszystkich wydziałach
  • jesteśmy silną marką, która od ponad 30 lat z sukcesem konkuruje na polskim rynku szkolnictwa wyższego wyznaczając trendy profesjonalnej edukacji 

Studiuj i ucz się od najlepszych!

Łazarski w czołówce Uczelni wyższych!

  • Wydział Prawa i Administracji zajął I miejsce w XVII Rankingu Wydziałów Prawa „Dziennika Gazeta Prawna” (2023 r.) 
  • jesteśmy liderem w kategorii edukacja biznesu w badaniu Marka Godna Zaufania, przeprowadzonym przez wydawcę miesięcznika My Company Polska oraz instytut badawczy Kantar Polska
  • jesteśmy na 4. miejscu wśród niepublicznych uczelni w Polsce wg prestiżowego rankingu Perspektyw!
  • wysoki poziom kierunku lekarskiego został powtórnie pozytywnie oceniony przez Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej uchwałą nr 838/2023 z dn. 18 września 2023 r.

Wyróżnienia i nagrody wiele mówią o jakości edukacji, jaką świadczymy!